Kaszuby – ludzie, miejsca, wydarzenia

0

Wszystkich miłośników tej pięknej krainy, zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym pod nazwą „KASZUBY – LUDZIE, MIEJSCA, WYDARZENIA”. Jego organizatorami są: Uniwersytet Gdański – Instytut Pedagogiki, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie, Szkoła Fotografii Fotomedia oraz sklep Cyfrowe.pl.

Tematem prac konkursowych powinno być ukazanie zakątków Kaszub, ich ludzi i spraw, codzienności oraz wydarzeń szczególnych, przedstawionych w oryginalny sposób.
Może to być zarówno tematyka polityczna, newsy, jak i społeczna, kulturalna, portrety, pejzaże, a także cykle fotograficzne w kilku zdjęciach opowiadające jakaś historię.
Zdjęcia mogą być kolorowe lub czarno – białe, ale do konkursu dopuszcza się wyłącznie zdjęcia będące efektem jednokrotnej ekspozycji. Fotomontaże i zdjęcia manipulowane cyfrowo będą odrzucane.
Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących.

Główną nagrodą będzie ekspozycja prac laureatów na wystawie pokonkursowej oraz w wydawnictwie albumowym. Oprócz tego przyznane będą również nagrody rzeczowe:

I miejsce: 3-dniowy kaszubski plener fotograficzny, w tym noclegi, wyżywienie i bezpłatny udział w zajęciach słuchaczy szkoły FOTOMEDIA. Ufundowana przez Szkołę FOTOMEDIA.

II miejsce: aparat cyfrowy Canon PowerShot SX120 IS. Ufundowany przez sklep Cyfrowe.pl.

III miejsce: weekend dla dwóch osób w Centrum Wypoczynkowym Wieżyca. Ufundowany przez Centrum Wypoczynkowe Wieżyca.

Każdy autor może nadesłać do 5 fotografii. Prace należy przygotować w formie odbitek fotograficznych o rozmiarze 30×45 cm. Każda praca powinna zawierać na odwrocie numer kolejny i godło autora, a w dołączonej do prac zamkniętej kopercie opatrzonej tym samym godłem należy w karcie zgłoszenia podać: imię i nazwisko autora, telefon i adres e-mail autora, data, tytuł i numer pracy, nazwę sfotografowanego obiektu lub miejsce wykonania zdjęcia, krótki opis lub komentarz. Do zgłoszenia należy załączyć płytę CD zawierającą prac konkursowe w dwóch rozmiarach: 2500 x 3500 pikseli w rozdzielczości 300 dpi oraz 1200 x 1600 pikseli 72 dpi.

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać do 14 maja 2011 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Szkoła Fotografii FOTOMEDIA
81-558 Gdynia, ul. Wielkopolska 28
mail:sekretariat@fotomedia.com.pl
tel: 58 550 04 36

Zobacz:

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort