„Zimowy portret” – konkurs rozstrzygnięty

0

Znamy już wyniki konkursu „Zimowy portret” galerii zdjęć Fotigo.pl, którego byliśmy partnerem i sponsorem. Nadeszło ponad 450 zdjęć i wybór był naprawdę trudny.

Ostatecznie Jury pod przewodnictwem Radosława Brzozowskiego, dyrektora Trójmiejskiej Szkoły Fotografii z Sopotu (www.tsf.edu.pl) wybrało pięć najlepszych prac, a także (pozaregulaminowo) wyróżniło pięć kolejnych zdjęć.

Nagrody były następujące:

Pierwsze miejsce – Bon na zakupy w Cyfrowe.pl o wartości 600 zł
Drugie miejsce – Bon na zakupy w Cyfrowe.pl o wartości 400 zł
Trzecie miejsce – Bon na zakupy w Cyfrowe.pl o wartości 250 zł
Czwarte miejsce – Bon na zakupy w Cyfrowe.pl o wartości 150 zł
Piąte miejsce – Bon na zakupy w Cyfrowe.pl o wartości 100 zł
Wyróżnienia – Książki wydawnictwa Galaktyka

Poniżej zdjęcia laureatów (po najechaniu myszką na zdjęcie pojawia się nazwisko laureata).

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort