Redakcja

Blog z poradami o fotografii i filmowaniu

Nasza misja

Blog.cyfrowe.pl to internetowy poradnik fotograficzny, który początkowo miał być wsparciem dla klientów Cyfrowe.pl podczas kupowania sprzętu. Jaki aparat wybrać na początek, która kamera jest najlepsza – na takie pytania odpowiadaliśmy najczęściej. Zależało nam na dwóch rzeczach: żeby nasi czytelnicy byli zadowoleni ze swoich zakupów i jak najlepiej realizowali swoją pasję.

Z czasem okazało się, że nasze poradniki i testy aparatów czyta znacznie więcej osób! Każdego miesiąca nasz blog wyświetlany jest prawie 70 tysięcy razy! Znajdziecie tu porady dla fotografów o różnym stopniu zaawansowania. Oprócz fotografii, coraz więcej tu treści o filmowaniu, vlogowaniu, dronach i nowych technologiach. Rozwijamy się dla Was i dzięki Wam.

O redakcji

Nasza redakcja to kilkuosobowy zespół fotografów i filmowców wspierany przez gościnne wpisy specjalistów z różnych dziedzin. Co nas łączy? Wielu z nas na pewnym etapie życia i w różny sposób współpracował ze sklepem Cyfrowe.pl, np. zarządzając ofertą handlową czy obsługując klientów. Przede wszystkim jednak, jesteśmy profesjonalistami z branży foto-video, którzy żyją dzięki swojej pasji, czy to realizując sesje na zlecenie, czy kręcąc video. Lubimy też dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, czerpiąc z publikacji na blogu sporą dawkę satysfakcji.

Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Gdańskim i fotografii w sopockiej szkole WFH. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże z wydarzeń kulturalnych. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. marketingu treści i redaktora opisów produktów. Odpowiada za całokształt bloga, redakcji i jej rozwój.

Redaktor opisów produktów w sklepie Cyfrowe.pl. Absolwent fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Poeta, autor tomu poetyckiego “Dystans Ucieczki”. W swoich pracach łączy dokument i science-fiction. Z tego zestawienia tworzy własny opis świata.

Studiował “Montaż fabularny i dokumentalny” w Państwowej Szkole Filmowej w Łodzi. Tworzy filmy od 1999, autor nagradzanych filmów niezależnych w 1999-2003. Od 2002 roku produkuje filmy promocyjne dla klientów biznesowych. Montażysta reklam, filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych dla TBN Polska, TVP, TVN, TLC, Puls TV. W Cyfrowe.pl zajmuje się rozwojem oferty video.

Twórca filmowy, operator, montażysta. Doświadczenie zdobywał współpracując jako asystent kamery na planach filmowych oraz przy własnych projektach. W Cyfrowe.pl zajmował się rozwojem oferty video.

Z wykształcenia operator, reżyser i montażysta. Z zamiłowania przyrodnik i pisarz. Twórca jedynego w Polsce bloga o tematyce filmów przyrodniczych, Natura w Kadrze. Zdobywca podwójnej BAFTy (Brytyjska Akademia Sztuki Filmowej). Poza filmem uwielbia jeździć koleją, słuchać muzyki i czytać dobrą literaturę.

Fotografii uczył się w łódzkiej “Filmówce” i w gdańskiej ASP. Teraz sam prowadzi kursy i uczy innych. W Cyfrowe.pl pełnił rolę Redaktora Opisów Produktów.

  • Karol Kolba

Specjalista od opowiadania historii. Słowem, obrazem i dźwiękiem. Były dziennikarz i aktor Teatru Terminus A Quo. Fotograf, filmowiec i współorganizator festiwalu „Solanin Film Festiwal”. Po godzinach miłośnik kawowych alternatyw.

  • Norbert Kalinkowski

Absolwent Warszawskiej Szkoły Reklamy na kierunku Organizacja Produkcji Telewizyjnej i Reżyseria. Urodzony z kamerą, pracujący od 15 roku życia przy produkcji filmów ślubnych. Fan nowinek technologicznych i niekonwencjonalnych rozwiązań.

  • Konrad Wysocki

Na co dzień zajmuje się fotoreportażem, fotografią produktową, obsługą eventów. Absolwent Sopockiej Szkoły Fotografii WFH. Z zamiłowania i wykształcenia geograf. W Cyfrowe.pl zajmuje się sprzętem optycznym.

Pisali dla nas również:

Szymon Bugaj, Piotr Śmietana, Paweł Ostęp, Darek Pietrzak, Bartosz Bujak, Bartek ilkowski, Anna Grunwald, Jacek Turczyk, Jarosław Respondek, Iga Woźniak, Gosia Kowalik, Hubert Małysa, Adam Janowski

Dołącz do nas

W naszym zespole zawsze jest miejsce na świeże pomysły i ludzi z pasją podchodzących do fotografii i filmowania. Jeśli oprócz tego potrafisz przelewać swoje myśli na papier, wyślij nam próbkę swoich tekstów i parę słów o sobie na adres blog@cyfrowe.pl.

Najpilniej szukamy vlogerów i youtuberów, którzy udzielą rad mniej doświadczonym w temacie, miłośników latania dronami i dźwiękowców. Niewykluczone, że nawiążemy nić przyjaźni również z innymi specjalistami – zaproponuj sam o czym chcesz pisać i jak często. Praca zdalna.

izmir escort