Redakcja

Blog z poradami o fotografii i filmowaniu

Nasza misja

Blog.cyfrowe.pl to internetowy poradnik fotograficzny, który początkowo miał być wsparciem dla klientów Cyfrowe.pl podczas kupowania sprzętu. Jaki aparat wybrać na początek, która kamera jest najlepsza – na takie pytania odpowiadaliśmy najczęściej. Zależało nam na dwóch rzeczach: żeby nasi czytelnicy byli zadowoleni ze swoich zakupów i jak najlepiej realizowali swoją pasję.

Z czasem okazało się, że nasze poradniki i testy aparatów czyta znacznie więcej osób! Każdego miesiąca nasz blog wyświetlany jest prawie 100 tysięcy razy! Znajdziecie tu porady dla fotografów o różnym stopniu zaawansowania. Oprócz fotografii, coraz więcej tu treści o filmowaniu, vlogowaniu, dronach i nowych technologiach. Rozwijamy się dla Was i dzięki Wam.

O redakcji

Nasza redakcja to kilkuosobowy zespół fotografów i filmowców wspierany przez gościnne wpisy specjalistów z różnych dziedzin. Co nas łączy? Wielu z nas na pewnym etapie życia i w różny sposób współpracowało ze sklepem Cyfrowe.pl, np. zarządzając ofertą handlową czy obsługując klientów. Przede wszystkim jednak, jesteśmy profesjonalistami z branży foto-video, którzy żyją dzięki swojej pasji, czy to realizując sesje na zlecenie, czy kręcąc video. Lubimy też dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, czerpiąc z publikacji na blogu sporą dawkę satysfakcji.

Dołącz do nas

W naszym zespole zawsze jest miejsce na świeże pomysły i ludzi z pasją podchodzących do fotografii i filmowania. Jeśli oprócz tego potrafisz przelewać swoje myśli na papier, wyślij nam próbkę swoich tekstów i parę słów o sobie na adres aleksandra.polkowska@cyfrowe.pl

Aktualnie szukamy

  • vlogerów i youtuberów, którzy opowiedzą o swoim warsztacie
  • miłośników latania dronami
  • dźwiękowców
  • fotografów produktowych
  • fotografów nieruchomości

Niewykluczone, że nawiążemy nić przyjaźni również z innymi specjalistami – zaproponuj sam, o czym chcesz pisać i jak często. Praca zdalna, dodatkowa. 

 

„Redakcja poleca” czyli ciekawe strony o fotografii w internecie

izmir escort