KONKURS. Łódź fotograficzna (rozstrzygnięty)

0

Łódź fotograficzna, Łódź fotogeniczna… Łódź Fabryczna! Już niedługo w tym mieście otwieramy nowy salon! A w tymże salonie, w loftowym klimacie, przy samym wejściu, na ogromnych, wysokich ścianach chcemy powiesić WASZE FOTOGRAFIE! Będzie pięknie :) Oprócz wystawy mamy też dla Was bardziej namacalny prezent na powitanie, czyli 3000 zł sponsorowane przez markę Canon, na zakup ich sprzętu w Cyfrowe.pl!

Polowanie na duszę Łodzi czas zacząć

Podepnijcie obiektywy, załadujcie karty pamięci i wyruszcie z nami na łowy. Najlepsza praca zostanie godnie wyeksponowana na wielkiej, pionowej ścianie w surowym wnętrzu naszego nowego salonu.
To za mało, by zmobilizować najlepszych łowców? W porządku, dorzucamy voucher na 3000 zł – do wykorzystania na produkty Canon w naszym sklepie, a Twoja przyszła galeria jest prawie przy samej łódzkiej filmówce. Uchwyć esencję swojego miasta tak, by wpasowała się w industrialny klimat surowej i nowoczesnej przestrzeni sklepu.

Oficjalna strona konkursowa >>

Co jest do wygrania? Marka Canon partnerem konkursu

Zwycięzca konkursu otrzyma od nas Voucher o wartości 3000 zł – do wykorzystania na zakup produktów Canon w Cyfrowe.pl. Wolisz nowy aparat, a może obiektyw? Sam wybierasz, co chcesz wygrać! 

Odwiedź Strefę Canon w Cyfrowe.pl >>

Konkurs fotograficzny Łódź

Wizualizacja salonu Cyfrowe.pl w Łodzi. Jedna ze ścian, zaraz obok wejścia, będzie ozdobiona ogromną fototapetą z Twoim zdjęciem. Uwaga, nadsyłane fotografie muszą być w formacie pionowym!

Co zrobić, żeby wygrać?

 1. Wyślij do nas swoje 4 pionowe zdjęcia ukazujące charakter Łodzi i pasujące do surowego, loftowego charakteru wnętrza naszego nowego salonu.
 2. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres konkurs@cyfrowe.pl.
 3. Na potrzeby selekcji, pojedyncze zdjęcie przesyłane na maila nie może być większe niż 2 MB, a jego rozmiar nie powinien być mniejszy niż 1000 px ani przekraczać 2500 px (dłuższy bok).  Docelowa wielkość oryginalnego pliku powinna mieć minimalną rozdzielczość 12 MPX lub wyższą (3872 x 2592 px +).
 4. W treści maila podaj:
  Swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, nr telefonu i mail)
  – (Opcjonalnie) Linki do fotograficznych profili społecznościowych
  – (Opcjonalnie) Tytuł pracy oraz jej opis, który może pomóc jury w podjęciu decyzji i odczytaniu interpretacji
 1. Czas na wysyłkę zgłoszeń upływa 30.04.2023 r. o godzienie 23:59.
 2. Zwycięskie prace wyłoni jury.
 3. Nie zapomnij zapoznać się zregulaminem konkursu.

Do kiedy trwa konkurs?

Etap nadsyłania zgłoszeń trwa do 30.04.2023 r., a zwycięzca zostanie ogłoszony dwa tygodnie później na naszych mediach społecznościowych. Ze zwycięzcą skontaktujemy się również osobiście. 

Galeria konkursowa

Poniżej prezentujemy galerię prezentującą wszystkie nadesłane fotografie. Spójrz i zainspiruj się!

 

Sprawdź wyniki konkursu na Facebooku >>

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort