Zasady konkursu Pimp My Channel

0

Jak wziąć udział w konkursie Pimp My Channel?

Pimp My Channel to konkurs dla internetowych Twórców, którzy marzą o gruntownym tuningu swoich produkcji. Masz pomysł na kontent, jednak w garażu brakuje dodatkowego sprzętu? Przybywamy!

Odpal ZAKULISY i pokaż making of swoich produkcji!

Jesteśmy pewni, że na dysku przechowujesz ujęcia, które nie miały ujrzeć światła dziennego. Przejęzyczenia, odpalone nagrywanie w nieodpowiednim momencie lub inne wpadki to to, co lubimy najbardziej.

Bądź kreatywny! Pokaż, w jaki sposób tworzysz materiały dla widzów.

Jak dołączyć do konkursu?

  • Nagraj film (o długości maksymalnie 4 minut), który pokazuje ZAKULISY Twoich produkcji oraz opublikuj go na kanale YouTube.
  • Stwórz angażujący tytuł filmu, który będzie zawierał słowo „ZAKULISY
  • W opisie filmu dodaj #PimpMyChannel#cyfrowepl oraz oznacz @cyfrowepl
  • UWAGA! Nie zapomnij o pobraniu PAKIETU STARTOWEGO! Znajdziesz w nim czołówkę, którą należy zamieścić na początku filmu
  • Wyślij do nas formularz zgłoszeniowy
  • * Zadanie dla chętnych! Wiemy, że takie lubicie najbardziej. Zwiększ liczbę wyświetleń publikacji, która liczy się w przypadku Nagrody Publiczności. Nagraj i opublikuj film na TikTok. Tematyka ta sama! Nie zapomnij o dodaniu #PimpMyChannel oraz #cyfrowepl. Oznacz również profil @cyfrowe_pl. Wyświetlenia publikacji na platformach YouTube oraz TikTok sumują się. Twórca z największą liczbą wyświetleń wygrywa Nagrodę Publiczności!

Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2024 roku!

* W przypadku dodatkowego nagrania na Tik Toku, umieszczenie czołówki nie jest wymagane.

Dlaczego warto wziąć udział?

Pokazujesz na YouTube swoje ZAKULISY, a my pomagamy Ci odpicować kontent nowiutkim sprzętem Canon – aparat cyfrowy EOS R7 oraz obiektyw RF 16mm f/2.8 STM! Brzmi dobrze? Powiemy więcej! Stwórz dodatkowy film na TikTok, a podliczymy wyświetlenia z obu platform. Największa liczba wyświetleń to gwarancja Nagrody Publiczności – Lampa Zhiyun Molus G60!

 

Dwóch zwycięzców to super opcja, jednak trzech brzmi dużo lepiej. 😉 Dla zdobywcy drugiego miejsca przekażemy gimbal Zhiyun Crane 4. Dla zdobywcy trzeciego miejsca przewidzieliśmy kompaktową kamerę idealną dla vlogerów – Canon PowerShot V10.

Co teraz? Nagrywasz, publikujesz, zgłaszasz swój udział i czekasz na wyniki do 31 stycznia 2024 roku. Wymarzony prezent przedświąteczny – leci do Ciebie!

Podziel się.

O Autorze

Redaktor w sklepie Cyfrowe.pl. Wieloletni fotograf - hobbysta z pasją do nowych technologii.

Zostaw komentarz

izmir escort