Łódzkie targi foto-video

1

Zapraszamy na XIV Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO. Targi odbędą się w Łodzi w dniach 14-16 kwietnia. To największa impreza tego typu w Polsce. Ponad 150 wystawców w tym takie firmy Canon, Nikon, Sony czy K-consult (dystrybutor Sigmy).

Uwaga! Mamy do rozlosowania 25 bezpłatnych zaproszeń na targi (ważne na 1 osobę). Chętnych proszę o kontakt na adres: marketing@cyfrowe.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 kwietnia (niedziela). O wynikach losowania poinformujemy tylko zwycięzców w dniu 11 kwietnia.

Prosimy o podanie adresu – zaproszenia będziemy wysyłać pocztą.

Więcej informacji na temat targów.
 

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Jeden komentarz

  1. Polecam MTŁ ponieważ od kilku lat uczestniczę przez 3 dni w tym wydarzeniu branży fotograficznej. Najnowszy sprzęt renomowanych marek fotograficznych, pokazy sprzętu, możliwość osobistego przetestowania sprzętu, konkursy, pokazy, szkolenia masa pięknych modelek gotowych przez kilka godzin pozować fotografom ! Piękne przeżycie dla prawdziwego fotografa !!!

Zostaw komentarz

izmir escort