Warsztaty fotografii portretowej na festiwalu „W ramach Sopotu”

0
„W ramach Sopotu” to coroczny festiwal fotograficzny organizowany przez wykładowców i studentów Sopockiej Szkoły Fotografii WFH. Wykłady, warsztaty i wystawy udało się zorganizować już po raz szósty, nawet mimo trwającej pandemii. Cyfrowe.pl wraz z marką Canon zapewniły uczestnikom jedną z atrakcji – bezpłatne warsztaty fotografii portretowej połączone z wypożyczalnią i testami najnowszego sprzętu na rynku. Zobacz fotorelację z wydarzenia!

uczestnicy warsztatów na festiwalu W Ramach Sopotu

uczestnicy warsztatów na festiwalu W Ramach Sopotu / fot. Paweł Klein

Wypożyczalnia i testy sprzętu

Nasze warsztaty w Sopockiej Szkole Fotografii wspierała marka Canon. Uczestnicy mogli za darmo wypożyczyć najnowsze modele aparatów tego producenta, np. Canon EOS R5 i R6 wraz z kompatybilnymi obiektywami z serii RF i przetestować je w trakcie studyjnej sesji portretowej.

Plan zdjęciowy oświetlały lampy Profoto B10 i B10+ dostępne na co dzień w naszej wypożyczalni Cyfrowe.rent

Warsztaty portretowe Canon Warsztaty portretowe Canon Warsztaty portretowe Canon

Sesja portretowa z modelką

darmowe warsztaty fotograficzne darmowe warsztaty fotograficzne darmowe warsztaty fotograficzne

Konsultacje z ekspertami

zdjęcia: Jarosław Respondek, Łucja Stefaniuk

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort