Sony A7C – Co warto wiedzieć o tym aparacie w dniu premiery?

1
Dopiero co mieliśmy premierę Sony A7S III a w nasze ręce wpadła kolejna nowość tego producenta. Najmniejsza i najlżejsza pełna klatka. Komu się sprawdzi, czym wyróżnia się na rynku aparatów, jakie funkcje nas zaskoczą? Co wiadomo o nowym obiektywie FE 28–60 mm F4–5.6, który zaprezentowano razem z aparatem? O tym wszystkim dowiesz się z tego filmu. Nasz reporter Jakub Wosik w dniu premiery nowego modelu odwiedził siedzibę Sony, żeby wypytać o wszystkie gorące szczegóły. Na pytania odpowiada product manager w Sony Polska – Jonasz Śliwiński. Zapraszamy do oglądania!

Sony A7C pierwsze wrażenia

Sony a7c – pierwsze wrażenia

Sony A7C – sprawdź cenę i specyfikację

Sony A7C to nowy przedstawiciel serii aparatów Sony Alpha. Pełna klatka zamknięta w obudowie przypominającej aparat APS-C. Producent chwali się, że to najmniejsza i najlżejsza pełna klatka na rynku fotograficznym (w dniu swojej premiery 15.09.20).  Uniwersalny aparat projektowany dla miłośników filmowania i fotografii. Jeśli chcesz poznać więcej technicznych aspektów tego sprzętu i jego aktualną cenę, kliknij niżej:

Więcej o produkcie >

 

sony a7c pierwsze wrażenia

Daj znać w komentarzu, co sądzisz o premierze nowego aparatu Sony. Planujesz zakup a może to zupełnie nie Twoja bajka? Niedługo na blogu pojawi się pełna recenzja tego modelu, zadaj swoje pytanie w komentarzu i zapisz się na newsletter, żeby nie przegapić artykułu.

Czekam na recenzję >

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

izmir escort