Ruszamy z plenerowymi wydarzeniami! Relacja z fotospaceru z Nikonem

0

Zaczęliśmy od Warszawy, gdzie wspólnie z naszymi klientami i marką Nikon szukaliśmy wiosny. Niestety temperatura nas nie rozpieszczała, ale nic straconego, cały sezon jeszcze przed nami. W Cyfrowe.pl szykuje się naprawdę mnóstwo ciekawych wydarzeń, warsztatów i szkoleń, również tych studyjnych i zadaszonych – przygotowaliśmy się na wszystkie okoliczności! Obejrzyj relację i sprawdź, kiedy ruszają zapisy na kolejne eventy.

fotospacer Cyfrowe.pl Warszawa

W takim miłym towarzystwie najgorsza pogoda nie straszna! Miejscem zbiórki był salon Cyfrowe.pl w centrum handlowym Land w Warszawie.

fotospacer Cyfrowe.pl Warszawa

Fotospacer w Warszawie poprowadził Jakub Wosik, który czuwał nad organizacją i udzielał rad uczestnikom.

Fotospacer w Cyfrowe.pl – na czym polegają te spotkania?

Najważniejszą informacją jest to, że udział w fotospacerze jest prawie zawsze bezpłatny lub kosztuje symboliczną kwotę (zależy od wydarzenia). Nawet jeśli pojawia się opłata za wejściówkę, kwota ta i tak jest potem do wydania w Cyfrowe.pl i służy tylko jako zabezpieczenie frekwencji (aby miejsc na wydarzenie nie zajęły osoby, które nie zamierzają się pojawić). Obowiązują zapisy na zasadzie kolejności zgłoszeń.

Fotospacery organizowane są dla kameralnych grup kilku, kilkunastu osób, tak aby każdy miał możliwość porozmawiać z instruktorem, poznać lepiej swój aparat i zaprzyjaźnić się z innymi uczestnikami. To fajna okazja do ćwiczenia własnego warsztatu w przyjemnej atmosferze.

Sponsorem fotospaceru po Warszawie była marka Nikon

Sponsorem fotospaceru po Warszawie była marka Nikon.

Darmowy wynajem sprzętu fotograficznego

Fotospacery zaczynają się zazwyczaj w jednym z naszych salonów, gdzie uczestnicy mogą wypożyczyć za darmo sprzęt na czas eventu. W tym wypadku sponsorem wydarzenia był Nikon, producent aparatów fotograficznych i akcesoriów. Uczestnicy mogli wypożyczyć najnowsze modele takie, jak Nikon Z7 II, Nikon Z6 II oraz wybierać z całej gamy obiektywów. Dla uczestników przygotowujemy zawsze specjalną ofertę kodów rabatowych na zakup sprzętu oraz szkoleń w Cyfrowe.pl. Naprawdę warto brać w nich udział!

Kiedy kolejne wydarzenia?

Dla osób, które nie mogą doczekać się kolejnych fotospacerów, warsztatów albo szukają dla siebie fajnego szkolenia z fotografii i obsługi aparatu, zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie znajduje się lista wszystkich nadchodzących wydarzeń.

Sprawdź więcej! >>

 

Chcesz więcej? Zapisz się newsletter!

Dzięki temu nie przegapisz nowych artykułów, jako pierwszy dowiesz się o darmowych warsztatach foto-video i zgarniesz najlepsze rabaty na zakupy w Cyfrowe.pl! Nie martw się, nie wysyłamy spamu, ani nie piszemy codziennie :) Tylko wartościowe treści!

Zapisz się >

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort