Cyfrowa Sesja Live 2021 – TOP 10 odcinków, do których warto wrócić

0
W tym roku przygotowaliśmy dla naszych widzów aż 50 odcinków, co przełożyło się na 75 godzin transmisji live! Co ważne, wszystkie nagrania są cały czas dostępne na naszym Facebooku i Youtubie! Do których odcinków warto wrócić? Które z nich obejrzało najwięcej osób? Jaka tematyka kręci Was najbardziej? Tego nie możesz przegapić!

W tym roku udało nam się wyprodukować 50 odcinków Cyfrowej Sesji Live! Oznacza to, że nowe spotkania pojawiały się regularnie niemalże co tydzień – pomijając niektóre święta czy wakacje, w czasie których zrobiliśmy sobie ramówkową przerwę. Ale nawet wtedy nie zabrakło odcinków ekstra! Ekipa Cyfrowej Sesji Live pracowała więc na pełnych obrotach cały rok. Poruszaliśmy tematy nowości sprzętowych, inspirowaliśmy się twórczością znanych fotografów i filmowców oraz transmitowaliśmy na żywo nie tylko z naszych studiów w Warszawie i Gdańsku, ale również po raz kolejny w plenerze, a dokładniej z pokazów lotniczych AeroBaltic.

Jakie zmiany przyniósł nam rok 2021? Od teraz wszystkie odcinki i zapowiedzi wraz z ich programem znajdziesz na specjalnej, dedykowanej stronie, która ułatwi Ci znalezienie najciekawszych tematów. Poza tym odświeżyliśmy wygląd naszego studia, w którym goście mogą się teraz rozsiąść wygodnie na kanapie. Na samych live’ach natomiast zaczęliśmy rozdawać sporo nagród, organizować konkursy i przeglądy zdjęć widzów – wszystko po to, aby program był dla Was jeszcze ciekawszy!

Do naszej listy TOP 10 wybraliśmy odcinki, które cieszyły się największą popularnością, miały największą liczbę wyświetleń, najwięcej interakcji i komentarzy.

Fotograficzna sesja na żywo! Marcin Woźniak (GlareOne)

Oj działo się, to nasz najdłuższy, najbardziej rozbudowany odcinek, bo zrobiliśmy coś, czego jeszcze na polskiej scenie nie było w takim wymiarze. Widzowie mogli podejrzeć jak robi się prawdziwą sesję w studio, zajrzeć na backstage i zobaczyć pracę fotografa. To też praktyczny poradnik o tym, jak rozpocząć przygodę ze światłem studyjnym i oświetlić portret w najdrobniejszych szczegółach.

Bokeh. Damian Jakowski  (7Artisans i TTartisan)

W fotografii portretowej spora konkurencja. Jak wyróżnić się na tle innych fotografów? Damian pokazuje możliwości kilku tanich szkieł, które przyciągają widzów jak magnes. Jest na co popatrzeć!

Fotografia krajobrazowa. Katarzyna Gubrynowicz (Canon)

Zapierające dech w piersiach widoki w połączeniu z pierwszymi urodzinami Cyfrowej Sesji Live! Niesamowita inspiracja od Kasi nie mogła umknąć naszej uwadze. Odcinek o rekordowej oglądalności „na żywo”.

Za kulisami. Paulina Holtz (FujiFilm)

Niesamowity talent, pasja, która wystrzeliła i zmierza w jedynym słusznym kierunku – bycia lepszym fotografem! Paulina łączy aktorstwo i fotografię. Na co pozwala ta wybuchowa mieszanka? Zobacz sam!

Fotografia sportowa. Bartłomiej Syta (FujiFilm)

Fotografia roku Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej 2021. Od lat fotoreporter współpracujący z największymi tytułami gazet i portali. Potrzeba dalszej recenzji? Zobacz zdjęcia Bartłomieja z Igrzysk w Tokio!

Od makro po krajobraz. Piotr Trojanowski (Laowa, Newell)

Tytuł zdradza wszystko. A zdjęcia ambasadorów marki Laowa są niesamowitą dawką kolorów i przenoszą do innych światów. Ponadto Piotr zaprezentował swoją twórczość. Od a do z.

Fotografia sensualna. Tomasz Zienkiewicz (Nikon).

Jak fotografować piękne kobiety? Mimo małego opóźnienia technicznego z naszej strony i tego, że Tomek łączył się z nami z Teneryfy, porządnej dawki zdjęć i wielu praktycznych rad nie zabrakło. Sprawdź live z „Zieniem”:

Czarujemy światłem. Jakub Kaźmierczyk (GlareOne)

Kuba potrafi czarować światłem. Portret, świetne tipy dla początkujących i szczegółowe omówienie zdjęć nadesłanych w konkursie. Jedna z najdłuższych i bogatszych Cyfrowych Sesji przed Tobą!

Fotografia analogowa. Krzysztof Salwarowski (Polaroid)

Nasz Cyfrowy Krzysztof zaprezentował niemałą kolekcję: zdjęć, polaroidów i… portretów Sopocian! Z racji festiwalu fotograficznego „W ramach Sopotu” powstał projekt pokazujący aż 120 twarzy ważnych mieszkańców nadmorskiego kurortu. Wszystkie portrety Krzysiek wykonał za pomocą Polaroidów. Posłuchaj o jego ciekawym projekcie.

Fotografia lotnicza. Maciej Szamałek (Sony)

Maciej gościł u nas już dwa razy – w studiu a także podczas Lotos Gdynia AeroBaltic w studiu plenerowym. Z pewnością przeniesie Cię w inny, podniebny świat. Tutaj w wersji „kontrolowanej”, studyjnej.

Która Cyfrowa Sesja Live podobała ci się najbardziej? Odpowiedz w komentarzu!

Ciężko znaleźć jeden klucz, który pokaże najlepsze sesje! Każda jest najlepsza, każda jest równie ciekawa. Jaki odcinek był dla Ciebie najciekawszy? Napisz w komentarzu!

Cyfrowa Sesja Live – TOP 10 odcinków, które musisz nadrobić w 2020! >>

Podziękowania

W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim gościom i partnerom za współtworzenie programu a markom Canon, GlareOne, Nanlite, Synco, Zoom i Cyfrowe.rent za support sprzętowy.

Za wspólnie spędzony czas dziękują Jakub Wosik, Mateusz Kardaś i Jarosław Respondek oraz cały zespół działu marketingu Cyfrowe.pl i warszawski realizator – Jarosław Kozioł.

Sprawdź więcej odcinków

Podziel się.

O Autorze

Fotoreporter i dokumentalista od ponad 10 lat. Absolwent Instytutu Twórczej Fotografii w Opawie w Czechach. Współpracował m.in. z Agencją Fotograficzną Reporter, Gazetą Wyborczą, laureat m.in. Grand Press Photo, IPA, 5-boju Fotopolis. Z zamiłowania podróżnik, zwolennik "rowerowego" trybu życia.

Zostaw komentarz

izmir escort