Cyfrowa ciemnia bez tajemnic

2

1 października w Gdańsku odbyły się kolejne organizowane przez nas warsztaty fotograficzne. Współgospodarzem spotkania była firma Medikon – dystrybutor sprzętu marki Fomei i Ilford.

Tematem pierwszej części spotkania było przygotowanie cyfrowej ciemni. Uczestnicy mając do dyspozycji profesjonalną drukarkę fotograficzną, monitory EIZO oraz papiery ILFORD GALERIE, uczyli się jak w swojej codziennej pracy z fotografią cyfrową stosować zarządzanie barwą i poprawnie drukować zdjęcia z użyciem profilu ICC. Pokazywaliśmy, że skalibrowany monitor i wysoka jakość papieru w połączeniu z profesjonalną drukarką dają powtarzalną i przewidywalną jakość wydruku.

Bohaterem drugiej części spotkania było oświetlenie studyjne marki FOMEI. Uczestnicy mieli do dyspozycji oświetlenie studyjne zarówno dla profesjonalistów jak i początkujących (błyskowe i światła ciągłego), zasilanie plenerowe oraz najnowsze generatory błyskowe. Duże zainteresowanie wzbudził generator Fomei Panther 600 mini – niewielki, ale wydajny sprzęt do pracy w plenerze.

Oczywiście nie mogło zabraknąć pracy z modelami i konkursu na najlepsze zdjęcie warsztatów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

2 komentarze

Zostaw komentarz

izmir escort