Wypożyczalnia sprzętu foto-wideo. Wersja BETA

1

Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu foto-wideo w Cyfrowe.pl!
Z przyjemnością informujemy, że sklep Cyfrowe.pl rozszerza pakiet swoich usług i tym samym daje możliwość nie tylko zakupu, ale również wypożyczania sprzętu foto-video. Jest to na razie wersja BETA.

Oferta naszej wypożyczalni skierowana jest zarówno do amatorów fotografii i filmu, jak i profesjonalistów. Szeroki asortyment obiektywów i lustrzanek cyfrowych sprawi, że każdy zainteresowany znajdzie coś, czego w aktualnym momencie potrzebuje.

A to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla naszych Klientów. W Cyfrowe.pl wypożyczysz także drukarkę, profesjonalny monitor Eizo, kalibrator czy stół do fotografii 360° Mode Twister L54.

A może potrzebujesz zestawu? Taką opcję również udostępniamy. Możesz u nas wypożyczyć cały zestaw sprzętu studyjnego z przeznaczeniem do wykonywania wysokiej jakości zdjęć produktowych oraz portretowych. Istnieje także opcja stworzenia indywidualnego zestawu, odpowiadającego Twoim aktualnym potrzebom.

Jak zawsze do naszych usług dołączamy fachowe doradztwo specjalistów oraz wsparcie techniczne. Dzięki naszej wypożyczalni dostajesz szansę na przetestowanie wybranego produktu przed zakupem oraz skorzystania z najwyższej klasy sprzętu podczas wyjątkowego zlecenia.

Chcesz zapoznać się z dostępnym sprzętem oraz skorzystać z usług wypożyczalni?

Wejdź na www.wypozyczalnia.cyfrowe.pl – tu znajdziesz wszystkie informacje.

Zapraszamy!

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Cyfrowe.pl

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

1 komentarz

Zostaw komentarz

izmir escort