Konkurs fotografii dziecięcej. Wygraj drukarkę Epson L3251!

0

Z okazji dnia dziecka Cyfrowe.pl i Epson zapraszają do udziału w konkursie, którego tematem jest fotografia dziecięca! Uchwyć w kadrze uśmiech malca, jego pierwsze kroki albo rodzinny portret i wygraj drukarkę Epson L3251 o wartości prawie 1000 zł! To urządzenie wielofunkcyjne drukuje i skanuje nie tylko dokumenty, ale także FOTOGRAFIE. Może pora zacząć drukować w domu swoje ulubione zdjęcia? Aby wygrać, wystarczy jedna publikacja na Instagramie… 

Nie ważne, czy zajmujesz się fotografią dziecięcą profesjonalnie, czy po prostu jesteś rodzicem, który uwielbia robić zdjęcia swoim dzieciom. Każdy ma szansę na wygraną. Liczy się pomysł, estetyka i emocje! Wyboru zwycięzcy dokona jury wytypowane przez Cyfrowe.pl.

Co zrobić, żeby wziąć udział?

  1. Dodaj post ze zdjęciem o tematyce konkursowej
  2. W opisie dodaj hashtag #CyfrowyKonkurs
  3. Oznacz nasz profil @Cyfrowe_pl
  4. Możesz zgłosić max 1 zdjęcie dziennie
  5. Konkurs jest tylko dla naszych followersów. Upewnij się, że obserwujesz nasz profil!

Ważne: pod uwagę będą brane wyłącznie zdjęcia opublikowane w trakcie trwania konkursu, czyli 31.05-18.06. Nie wystarczy dodać w tym terminie hashtagu do zdjęcia opublikowanego wcześniej na Twoim profilu.

Do kiedy zgłoszenia?

Na zgłoszenia czekamy do 18.06.23 do godziny 23:59.

Kiedy wyniki?

Wyniki zostaną opublikowane w ciągu 5 dni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń, czyli nie później niż 23.06 na profilu Cyfrowe.pl na Instagramie.

Nagroda główna urządzenie wielofunkcyjne Epson L3251

Drukuj, skanuj i kopiuj w znakomitej jakości w domu, biurze albo w studiu – urządzenie to bowiem drukuje nie tylko dokumenty, ale i fotografie! To świetne, ekonomiczne w eksploatacji urządzenie pozwoli Ci nadrobić zaległości w uzupełnianiu rodzinnych albumów oraz drukowanie sesji zdjęciowych dla Twoich klientów.

Urządzenie wielofunkcyjne EcoTank pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji o 90%. W zestawie znajduje się zapas atramentu na 3 lata. Co więcej, model ten cechuje się zastosowaniem intuicyjnego systemu napełniania tuszem, który ogranicza ryzyko rozlania. Połączenie tych wszystkich cech sprawia, iż Epson EcoTank L3251 to znakomite rozwiązanie dla wszystkich użytkowników, którzy chcą otrzymać wysokiej jakości wydruki, a jednocześnie ograniczyć koszty późniejszej eksploatacji.

Jeśli konkursowy post na Instagramie zdobędzie 500 serduszek, zostaną przyznane dodatkowe wyróżnienia niespodzianki. Co się pod tym kryje, ujawnimy w trakcie trwania konkursu. Warto śledzić nasz profil, by nie przegapić tej informacji oraz kolejnych konkursów!

Sprawdź regulamin konkursu >>

 

Chcesz więcej? Zapisz się newsletter!

Dzięki temu nie przegapisz nowych artykułów, jako pierwszy dowiesz się o darmowych warsztatach foto-video i zgarniesz najlepsze rabaty na zakupy w Cyfrowe.pl! Nie martw się, nie wysyłamy spamu, ani nie piszemy codziennie :) Tylko wartościowe treści!

Zapisz się >

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort