Jakub Kaźmierczyk zdradza tajniki swojego warsztatu i ocenia zdjęcia widzów

0
Podczas Cyfrowej Sesji Live gościliśmy w naszym studiu Jakuba Kaźmierczyka – uznanego, polskiego fotografa komercyjnego. Oprócz rozmowy o fotografii i świetle, poznaliśmy też wyniki konkursu! Jeśli nie mogłeś być z nami na żywo, obejrzyj zapis transmisji. Archiwum wszystkich odcinków znajdziesz na naszym kanale Youtube i Facebooku. Nowe odcinki na żywo w każdy czwartek o 18!

Światło tematem głównym odcinka

Światło… nosisz je przy sobie! Czyli lampy błyskowe, ledowe, modyfikatory światła i cała magia, jaka się z tym wiąże. Jakub Kaźmierczyk, nasz wybitny gość, zdradził nam co nie co na temat swojego warsztatu i wykorzystaniu światła w fotografii produktowej i portretowej.

  • Kiedy światło ciągłe, a kiedy błyskowe?
  • Jak dobrać odpowiedni modyfikator do źródła światła i fotografowanej sceny?
  • Czary, a może umiejętność świadomego używania światła?

W drugiej części odcinka Jakub Kaźmierczyk omawia zdjęcia widzów przysłane na konkurs i wskazuje zwycięzcę! Sponsorem nagrody głównej czyli zestawu oświetleniowego, była marka Glareone. 

Dlaczego warto oglądać Cyfrową Sesję Live na żywo?

  • Każdy odcinek skonstruowany jest tak, aby wybitni goście mieli jak najwięcej czasy na odpowiedzi do pytań zadanych przez widzów.
  • Coraz częściej na wizji zapowiadane są konkursy na najlepsze zdjęcie w kategorii, w której specjalizuje się nasz gość.
  • Wysyłając swoje zdjęcie możesz liczyć, że zostanie one omówione na wizji przez eksperta i otrzymasz fachowe, darmowe porady, co poprawić w swoim warsztacie!

Więcej o fotografii studyjnej na naszym blogu:

Zbuduj z nami domowe studio fotograficzne [seria poradników]

 

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort