Fotospacer z Cyfrowe.pl – edycja VII. Zastosowanie filtrów w fotografii

0

Organizowane dla klientów Cyfrowe.pl kameralne warsztaty pod gołym niebem to już nasza trójmiejska tradycja. VII edycja fotospaceru odbywająca się przy molo w Gdyni Orłowie dobitnie udowodniła nam, że nie ma złej pogody na robienie zdjęć. Który rodzaj filtrów najbardziej przyda nam się do fotografowania fal i stalowego, szarego nieba? Jak wykorzystać melancholijny krajobraz na swoją korzyść? O tym i innych trikach przydatnych w świadomym stosowaniu filtrów fotograficznych opowiadał nasz instruktor, Jakub Kaniuka.

Filtry krajobrazowe Marumi

Dziękujemy firmie C-Konsult, dystrybutorowi filtrów marki Marumi, za wypożyczenie sprzętu. Podczas fotospaceru testowaliśmy wspólnie:

Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za obecność, wytrwałość i ciepłą atmosferę mimo chłodnej aury.

Zdjęcie z użyciem filtra szarego Marumi DHG

Zdjęcie z użyciem filtra szarego Marumi DHG

Dlaczego warto brać udział w fotospacerach i warsztatach z Cyfrowe.pl?

  • darmowe uczestnictwo
  • kameralna grupa (max 15 osób)
  • testowanie sprzętu
  • konsultacje z ekspertem
  • dedykowana oferta specjalna
  • rabaty na asortyment Cyfrowe.pl

Chcesz wziąć udział w kolejnej edycji?

Śledź naszą stronę internetową, na której informujemy o wszystkich zbliżających się wydarzeniach. Warto też zapisać się na newsletter Cyfrowe.pl i obserwować nasz fanpge na Facebooku. Fotospacery odbywają się cyklicznie, mniej więcej raz w miesiącu. Zapraszamy również na warsztaty studyjne w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Warszawie.

Zobacz zdjęcia z poprzednich edycji fotospacerów

Fotospacer z FujiFilm – Street Photo

Grudniowe fotospacery z FujiFilm – fotorelacja

 

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort