Festiwal Optyczny 2020 – zobacz fotorelację!

0
Mimo niełatwego okresu udało nam się spotkać na Festiwalu Optycznym z czytelnikami portalu Optyczne.pl. Cyfrowe.pl wspierało sprzętowo uczestników festiwalu w Łochowie, który odbywał się od 9. do 11. października 2020

Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego Cyfrowe.pl

Tradycyjnie już na naszym stoisku uczestnicy wydarzenia mogli bezpłatnie wypożyczyć sprzęt – aparaty i obiektywy. Na stole nie zabrakło nowości, można było przetestować nowe aparaty EOS R oraz obiektywy RF (m. in. Canon R5, Canon R6, Canon RF 600 f/11 czy Canon RF 800 f/11). Nie zabrakło też woła roboczego: 1DX mark III. Zestaw uzupełniły lampy reporterskie Profoto. Towarzyszyła nam Sansa Europe ze swoimi markami – Peak Design oraz GlareOne z nowymi lampami LED.

Festiwal Optyczny 2020 Łochów - Canon - fot. Jarosław Respondek

Canon R5 i R6 z Cyfrowe.rent fot. Jarosław Respondek

Sesje z modelką

Każdy uczestnik mógł skorzystać z zajęć warsztatowych z modelką – zarówno w plenerze jak i wewnątrz. Najwytrwalsi wstawali skoro świt by skorzystać z porannych wypadów na zdjęcia. Niestety pogoda pokrzyżowała plany i obyło się bez spektakularnego wschodu. Wieczorne wykłady prowadzili: Paweł Kosicki, Jacek Bonecki, Michał Leja i Tomasz Przychodzień.

Festiwal Optyczny 2020 Łochów fot. Jarosław Respondek - Sesja

Festiwal Optyczny 2020 – warsztaty z Jackiem Boneckim fot. Jarosław Respondek

 Relacja na Optyczne.pl >>

Rabaty dla uczestników

Dla uczestników festiwalu, czytelników Optyczne.pl i czytelników naszego bloga przygotowaliśmy ofertę specjalną. Oferta ważna jest do 2020-10-18. W niej od 5% do 30% m. in. aparaty i obiektywy: Canon, FujiFilm, Sony, Panasonic i Nikon. Można dużo taniej wyposażyć się w oświetlenie ciągłe GlareOne i błyskowe Profoto a swój sprzęt bezpiecznie przetransportować do domu w plecakach i torbach Peak Design, LowePro czy F-Stop. Wisienką na torcie jest rabat na aparaty jak Canon R, Canon 1DX mark III czy Panasonic DC-S1R w wysokości odpowiednio 1300 zł, 4000 zł i 5000 zł.

Sprawdź rabaty >>

Festiwal Optyczny 2020 Łochów fot. Jarosław Respondek Instax SQ1

Nasze ekipa w obiektywie Instaxa SQ1 fot. Jarosław Respondek

Dla niezdecydowanych, chcących sprawdzić sprzęt przez zakupem polecamy skorzystanie z Cyfrowe.rent z kodem PROFOTO20 obniżającym wartość wypożyczenia o 20%.

Dziękujemy za odwiedziny na stoisku! Oby wszyscy trzymali się zdrowo. A wszystkich w domach zapraszamy na naszego Facebook’a i cotygodniową Cyfrową Sesje Live. To godzinne inspiracyjno-sprzętowe spotkanie umili długie jesienno zimowe wieczory w oczekiwaniu na kolejne eventy. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Podziel się.

O Autorze

Fotoreporter i dokumentalista od ponad 10 lat. Absolwent Instytutu Twórczej Fotografii w Opawie w Czechach. Współpracował m.in. z Agencją Fotograficzną Reporter, Gazetą Wyborczą, laureat m.in. Grand Press Photo, IPA, 5-boju Fotopolis. Z zamiłowania podróżnik, zwolennik "rowerowego" trybu życia.

Zostaw komentarz

izmir escort