Drukarka dla fotografa ślubnego. Czego używają Malachite Meadow?

0

Dzisiaj rynek fotografii ślubnej staje się coraz bardziej wymagający, a wraz z nim rośnie liczba ambitnych fotografów, którzy nieustannie dążą do podnoszenia jakości swoich usług. Fotografowie nie tylko systematycznie szkolą się w najnowszych trendach i technikach, inwestując jednocześnie w nowoczesny sprzęt fotograficzny, ale także aktywnie uczestniczą w konkurencji o klienta, doskonaląc swoje strategie marketingowe.

Wśród tak bogatej oferty fotograficznej, jedno pytanie pozostaje nierozwiązane:

Jak się wyróżnić, aby potencjalni klienci zapamiętali naszą markę?

Dla nas priorytetem zawsze były Pary Młode i ich zadowolenie. Przez wiele lat staraliśmy się stworzyć coś wyjątkowego, co pozwala naszym klientom cieszyć się niezapomnianymi momentami już w dniu ślubu.

Nasz unikalny pomysł? Drukowanie zdjęć już na weselu

Praktycznie 90% naszych Par Młodych otrzymuje od nas wydrukowane zdjęcia pod koniec naszej pracy na weselu.

To nie są zwykłe odbitki. To 10 starannie wyselekcjonowanych, naszym zdaniem najlepszych kadrów z ich wyjątkowego dnia. Każde zdjęcie jest starannie obrobione, a następnie przygotowane w postaci małego prezentu, który staje się dla nich pamiątką i niespodzianką, gdy po zakończonym weselu sięgają do torebki i widzą pierwsze profesjonalnie wykonane fotografie z najważniejszego dla nich dnia.

Zdjęcia w formie naklejek

Selphy Square QX10 to kompaktowa drukarka, wykorzystująca technologię termosublimacyjną, co gwarantuje wysoką jakość wydruków. Wszystkie detale w bielach i czerniach są zachowane, a kolory reprodukowane są dość wiernie.

Format odbitki, otrzymywanej z drukarki, 68mm x 68mm, nadaje zdjęciom charakterystyczny kwadratowy „polaroidowy” wygląd.

Dodatkowo, każda odbitka może pełnić rolę naklejki, idealnej dla miłośników romantycznych i analogowych wspomnień. Technologia termosublimacyjna gwarantuje trwałość na poziomie szacowanym na 100 lat, co oznacza, że wydruki nie stracą jakości nawet po wielu latach.

Co ciekawe, te 10 zdjęć, to naklejki, idealne dla romantycznych, analogowych dusz, które chcą stworzyć lub udekorować swój własny pamiętnik.

Proces drukowania zajmuje nam zaledwie 10 minut, dzięki skrupulatnie opracowanym krokom…

6 prostych kroków do pięknej niespodzianki

KROK 1 – Selekcja zdjęć

Podczas przerwy w fotografowaniu na weselu, przystępujemy do selekcji zdjęć bezpośrednio w aparacie, używając guzika „RATE” w naszych aparatach Canon R6.

KROK 2 – Przenoszenie zdjęć

Łączymy aparat z naszym telefonem za pomocą funkcji Wi-Fi (dostępnej w aparatach R6). Następnie  korzystając z aplikacji „Canon Camera Connect”, przenosimy zaznaczone zdjęcia na nasz telefon w formacie JPG. Jeśli używasz aparatu innego producenta, istnieje również możliwość połączenia go z telefonem.

KROK 3 – Obróbka zdjęć

Na naszym telefonie przystępujemy do edycji zdjęć za pomocą aplikacji VSCO lub innej, zgodnie z naszym wcześniej przygotowanym lub ulubionym presetem. Cały proces odbywa się błyskawicznie.

KROK 4- Połączenie z drukarką

Łączymy nasz telefon z drukarką Selphy przy użyciu aplikacji „Canon Selphy”.

 

KROK 5 – Drukowanie zdjęć

Korzystamy z prostej i intuicyjnej aplikacji, która umożliwia połączenie drukarki Selphy QX10 z telefonem. Dodatkowo daje nam możliwość dokonania prostych korekt, takich jak wykadrowanie czy regulacja nasycenia i kontrastu.

KROK 6 – Pakowanie

Drukujemy 10 odbitek i pakujemy je w spersonalizowane pudełko, razem z czekoladkami, wstążką i kwiatami.

KROK 7 – Najprzyjemniejszy – wręczenie

Najważniejszy etap to moment, w którym wręczamy naszym klientom ten wyjątkowy prezent podczas pożegnania. To dla nas radość, widzieć ich uśmiechy i wrażenia z oglądania tych pierwszych, profesjonalnie wykonanych fotografii z ich dnia ślubu

Trochę technicznych spraw

Drukarka wyposażona jest w baterię wystarczającą na około 40 wydruków, co czyni ją idealnym narzędziem podczas każdego wesela. Ponadto, warto ją naładować przed każdym większym wydarzeniem, aby zapewnić nieprzerwaną pracę.

W pudełku znajdziesz wkłady z tuszem, które wkłada się z boku drukarki oraz dwa zestawy papieru po 10 sztuk, który wkładamy do tyłu drukarki. Cały zestaw wystarczy na wydrukowanie 20 ujęć.

Jeśli pragniesz wyróżnić się i zapaść w pamięć swoich klientów, ich rodziny oraz znajomych, koniecznie wypróbuj możliwości, jakie niesie ze sobą ta mała i poręczna drukarka.

Drukarka dla amatorów podróży i kolekcjonerów wspomnień

Canon Selphy Square QX10 to również wspaniały kompan do tworzenia wspomnień w długie jesienne i zimowe wieczory.

Jesień i zima to idealny moment na wspominanie ciepłych momentów spędzonych na wakacjach. Jednym ze sposobów na przeniesienie się z powrotem w magiczny nastrój wakacyjnych dni jest drukowanie fotografii i tworzenie albumu, który zabierze nas w podróż wspomnień, gdy za oknem szaro i zimno. Drukarka Selphy Square QX10 pomoże zrobić to w łatwy i przyjemny sposób.

Można z nią stworzyć tradycyjne albumy w nowoczesny sposób. W dzisiejszych czasach, kiedy większość zdjęć zapisujemy w chmurze czy na dyskach twardych, warto powrócić do tradycji drukowania fotografii.

Drukowane zdjęcia stają się fizycznymi pamiątkami, które możemy dotknąć, obracać między palcami, a także podziwiać na ścianie czy w specjalnie przygotowanym albumie. Drukowanie zdjęć z wakacji stwarza okazję do ponownego przeżycia tych magicznych chwil.

Podróż w czasie z QX10. Drukowane zdjęcia z wakacji zyskują charakterystyczną, nostalgiczną estetykę, a ich faktura i kolorystyka nadają im unikalny wygląd. Dzięki temu oglądanie ich staje się niezwykłym doświadczeniem, szczególnie w atmosferze ciepłego światła lampy czy świec.

Canon Selphy Squere QX10 jest nie tylko praktyczna, ale także poręczna. Dzięki baterii, która wystarcza na około 40 wydruków, możemy zabrać ją ze sobą wszędzie, również w podróż. Albo cieszyć się jej możliwościami, po powrocie do domu, przy kubku ciepłej herbaty i dźwiękach muzyki, wracać do miłych wakacyjnych momentów. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą tworzyć wspomnienia nie tylko z wakacji, ale także z codziennego życia.

Zamów drukarkę Canon QX10 w Cyfrowe.pl w promocji cashback (zwrot 100 zł) oraz w komplecie z papierem za 1 zł!

Odwiedź stronę Malachite Meadow, żeby obejrzeć masę pięknych zdjęć ślubnych!
https://ma-me.pl/

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort