Dni otwarte z Canon EOS R – prezentujemy nowego bezlusterkowca

0

Siedem polskich miast, siedem inspirujących spotkań z nowym bezlusterkowcem Canon EOS R z pełną klatką. Tak postanowiliśmy zakończyć 2018 rok. Podczas bezpłatnych dni otwartych  połączyliśmy teorię z praktyką, by pokazać najważniejsze cechy nowego systemu Canon oraz specyfikę obiektywów. Spotkania prowadził Robert Woźniak – szkoleniowiec i specjalista Canon Polska.

Spotkania i prezentacja bezlusterkowca Canon EOS R odbyły się w Warszawie, Będzinie, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Łodzi oraz Bydgoszczy. W pierwszej części Robert Woźniak wprowadzał uczestników w tajniki systemu, pokazywał najciekawsze funkcje i prezentował możliwości. Druga część to głównie praktyka pod czujnym okiem Roberta Woźniaka. Uczestnicy mieli okazję popracować na nowym systemie w studio fotograficznym, gdzie pozowała im profesjonalna modelka.

Podczas spotkań zainteresowani zyskali informacje między innymi na temat:
•    Specyfiki nowych obiektywów RF
•    Zgodności EOS R z obiektywami EF i EF-S
•    Nowych akcesoriów: adaptery, filtry, grip
•    Technologii i funkcji filmowych w EOS R

Zapraszamy do wideo relacji z roadshow z Canon EOS R:

Podziel się.

O Autorze

PR-owiec i coach. Specjalizuje się w komunikacji i budowaniu wizerunku. W wolnym czasie gra w squasha, podróżuje, chodzi po górach i jeździ na rowerze. Pasjonatka fotografii. Od niedawna intensywnie zgłębia jej tajniki.

Zostaw komentarz

izmir escort