4 wywiady o fotografii prosto z lotniska Aerobaltic 2021 – nie widziałeś na żywo? Obejrzyj teraz!

0
Fotografia lotnicza okiem Canoniarzy i użytkowników Sony, zasilanie solarne Xtorm i gość specjalny, utalentowany fotograf, Maciej Szamałek. Obejrzyj, daj się zainspirować i dowiedz się więcej o fotografowaniu samolotów i nie tylko!

 

Cyfrowa Sesja Live w plenerze

Przed nasze kamery do strefy spotterskiej podczas pokazów lotniczych Lotos Gdynia Aerobaltic 2021 zaprosiliśmy super gości, którzy opowiedzieli nam zarówno o fotografii jak i sprzęcie foto. Wywiady transmitowane były na Facebooku i Youtubie. Jeśli nie było Cię z nami na żywo, nic straconego, poniżej obejrzysz „powtórki” programu. Jeśli fascynuje Cię fotografia lotnicza, nie możesz tego przegapić.

 

 

Obejrzyj zapisany live na Facebooku

 

 

Relacja z wydarzenia i wywiady z uczestnikami

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort