Sprawdź wyniki konkursu – omawiamy zwycięskie zdjęcia

0

Obrady “wilczego jury” można podsumować bardzo krótko i dosadnie – szkoda, że na podium są tylko trzy miejsca! Na konkurs fotograficzny organizowany wspólnie przez Cyfrowe.pl i Jack Wolfskin przysłaliście ponad 300 prac i nie było łatwo wytypować zwycięzców. Trafiły do nas zarówno idealnie techniczne krajobrazy jak i rodzinne zdjęcia z wakacji, na których utrwalone zostały przygody, podróże i natura. Do tej pory nie możemy wyjść z podziwu. Zobacz zdjęcia, które wygrały oraz te, które chcielibyśmy docenić honorową publikacją. Wszyscy powinni je zobaczyć!

“Wataha na tropie dobrych kadrów” to konkurs współorganizowany przez Cyfrowe.pl i Jack Wolfskin. Zasady konkursu i pełna galeria uczestników pod tym linkiem.

Miejsce I Jakub Witos

To zdjęcie perfekcyjnie wpisało się w ideę konkursu. Jest na nim doskonałe światło, ciekawe miejsce i radość, jaka towarzyszy podróżom i eksploracji nieznanych miejsc. Wywołało w nas najbardziej pozytywne emocje i sprawiło, że uśmiechaliśmy się do monitora, widząc je na ekranie. Te składniki to wytyczne dla czegoś, co nazywamy “dobrym zdjęciem”.

Chwilo trwaj

“Chwilo trwaj”, Jakub Witos

Miejsce II Malwina Taciak

Doceniliśmy w tym zdjęciu to, że autorka wyszła poza schemat i zamiast fotografować zjawisko, na które patrzyli wszyscy, weszła za kulisy sceny i pokazała nam prawdziwość tego wydarzenia. Nawet na dalekiej północy możemy trafić na tłok turystów, którzy wejdą nam na pierwszy plan ;) Malwina pokazała, że można to wykorzystać i uczyniła ich elementem dzieła sztuki. Brawo!

Czekając na spektakl

“Czekając na spektakl”, Malwina Taciak

Miejsce III Paweł Maślarz

Zdjęcie totalnie inne od wszystkich nadesłanych na konkurs. Nieidealne technicznie, ale nastrojowe. Bez zapierających dech krajobrazów, ale zrobione w odpowiednim momencie. Lekkie, wakacyjne, wręcz idylliczne. Mieliśmy wrażenie, że wszystko w nim “gra” i jest na swoim miejscu, jak na namalowanym obrazie.

Wakacje w Skarżysku

“Wakacje w Skarżysku” Paweł Maślarz

Podziękowania dla uczestników

Dziękujemy wszystkim za nadesłane prace i że chcieliście nam je pokazać, bo wiele z nich to prawdziwe perełki. Poniżej wklejam kilka zdjęć, które otarły się o podium dosłownie o włos. Gratulacje kochani, robicie piękne zdjęcia i życzę Wam jak najwięcej okazji do ich tworzenia.

Podziel się.

O Autorze

Aleksandra Polkowska

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort