Cyfrowe.pl otworzyło sklep fotograficzny w Łodzi! Zobacz zdjęcia!

0

Łódź fotograficzna! Z tym hasłem, z przytupem, otworzyliśmy nasz nowy sklep fotograficzny w Łodzi przy ulicy Kilińskiego 170. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, bo to już nasz 6 punkt. Głęboko wierzymy, że stanie się ważnym miejscem na kreatywnej mapie Polski.

Uroczyste przecięcie wstęgi, szampan i tort

Salon uroczyście otworzył prezes Cyfrowe.pl Jarosław Banacki symbolicznym przecięciem wstęgi równo o 10 rano 19.04.2023r. Na naszych gości czekał tort, szampan, całe mnóstwo najlepszego sprzętu fotograficznego i video, jaki można sobie wymarzyć i oczywiście nasi niezastąpieni eksperci z kierownikiem salonu Jarosławem Klamką na czele. Wszyscy pracowali do ostatnich minut, żeby przygotować dla Was to fantastyczne miejsce.

A gdzie znajdziecie nasz nowy sklep foto-video? W kamienicy przy ulicy Kilińskiego 170 w Łodzi. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby wnętrze zachowało loftowy klimat i jednocześnie było super nowoczesne. W środku możecie sprawdzić, odebrać i kupić najnowsze obiektywy, aparaty, lampy, statywy oraz akcesoria. Czyli wszystko to, co my fotografujący, kochamy. Sklep otwarty jest w dni robocze od 10 do 18 i w soboty od 10 do 14.

Kliknij w mapkę, aby powiększyć i zobaczyć wskazówki dojazdu.

Ale to nie wszystko, bo przygotowaliśmy dla Was znacznie więcej! Nasza wypożyczalnia Cyfrowe.rent, dzięki której mogliście testować sprzęt oraz sekcja sprzętu używanego, robiąca wyceny na miejscu, okazała się prawdziwym hitem. Czuwali nad tym nasi eksperci Paweł i Robert.

Blackmagic i studio foto

Razem z naszymi partnerami z Blackmagic przygotowaliśmy też dla was studio wideo, na którym mogliście przetestować różne możliwości systemu, gdzie swoim tańcem czarowała nasza modelka Marina.
Fani błyskania też mogli eksperymentować z fantastycznymi lampami Profoto, Elinchrome i GlareOne w naszym studio fotograficznym. Na ręcznie malowanych tłach Kuyavia backdrops pozowała modelka Wiktoria.

Spotkania z inspirującymi fotografami

Nasz nowy salon w Łodzi, to nie tylko sklep! To miejsce spotkań i inspiracji dla każdego pasjonata sztuk wizualnych. Z okazji otwarcia, powróciliśmy z naszym popularnym cyklem inspirujących wykładów i warsztatów “Zdjęcia i wino”, które prowadzą mistrzowie fotografii.

Wykłady otworzył 19.04.2023 Jacek Bonecki – fotograf, ambasador Fujiflm. Wprowadził nas w swój proces twórczy z wykorzystaniem systemu X. W niesamowicie ciekawy sposób opowiadał o łączeniu myślenia analogowego z cyfrową fotografią. Zresztą zobaczcie zdjęcia.

Kolejne spotkanie “Zdjęcia i wino”, które przygotowaliśmy dla was na otwarcie naszego salonu w Łodzi, poprowadził Jakub Kaźmierczyk. Świetny fotograf portrecista, który doskonale operuje światłem. Ale chyba nie musimy go przedstawiać, bo na spotkaniu z Kubą sala pękała w szwach!

Na trzecim wykładzie inspirował nas Adam Nurkiewicz, fotoreporter, który na co dzień robi zdjęcia aparatami marki Nikon. Adam pokazał nam kolorowy i magiczny świat Japonii.

Cykl spotkań zamykał Łukasz “Monster Cam” Glewicz, ambasador marki Xeen i Nanlite, który mówił o wyzwaniach i możliwościach jednoosobowej ekipy filmowej!

Już niebawem kolejne warsztaty i szkolenia z fotografii i filmowania, dzięki którym spotkamy się ponownie! Sklep fotograficzny w Łodzi odwiedzą najbardziej znane nazwiska z branży. Obserwuj nasze social media, żeby nie przegapić momentu uruchomienia zapisów.

Cyfrowe.pl na targach Film Foto Video

Otwarcie nowego sklepu fotograficznego Cyfrowe.pl w Łodzi 19.04.2023 to dopiero początek naszej przygody w tym mieście! Przez 3 dni byliśmy dla Was na targach Film Foto Video – najstarszej imprezie branżowej w Polsce! To świetnie, że znów mogliśmy się tam z Wami spotkać.

To był niesamowicie ekscytujący tydzień. Ogromnie się cieszymy, że byliście z nami na otwarciu naszego nowego sklepu w Łodzi i targach Film Foto Video. Emocje już trochę opadły, ale my nie zwalniamy tempa! Zaglądajcie na naszą stronę i wypatrujcie kolejnych eventów!
Nasz nowy łódzki salon jest już otwarty i staje się miejscem inspiracji, wiedzy i kreatywnego rozwoju! Odwiedzajcie go, bo warto!

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort