Przegląd funkcji GoPro 8 – zobacz video

0
Jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić GoPro 8, to ten film rozwieje Twoje wątpliwości. Nagraliśmy wszystkie najciekawsze funkcje, żebyś mógł na własne oczy zobaczyć jakość filmów z tej kamery sportowej. Sprawdzisz między innymi jakość nagrania w 4K z zoomem 400% oraz jak działa algorytm wyostrzania obrazu na różnych poziomach. Sporo uwagi poświęciliśmy też stabilizacji i płynności obrazu w zależności od liczby klatek na sekundę. Nie zabrakło też trybu slowmotion, który uwielbiają użytkownicy GoPro. Zapraszamy Cię na wspólny „spacer” po Gdańsku, który był tłem większości scen!

Aktualną cenę i pełną specyfikację kamery GoPro 8 znajdziesz w naszym sklepie Cyfrowe.pl:

GoPro 8 Black >

Żeby dowiedzieć się więcej o kamerach sportowych, zerknij też do wcześniejszych innych tekstów na blogu:

5 niezbędnych akcesoriów do GoPro

Ewolucja kamer sportowych. Który model GoPro wybrać?

Porównanie GoPro Hero 7 Black, Silver i White – którą wybrać?

Dołącz do akcji #AktywneCyfrowe

Aktywne Cyfrowe to akcja promocyjna dla miłośników aktywnego wypoczynku, którzy jednocześnie pasjonują się fotografią i/lub filmowaniem! Pod hashtagiem #AktywneCyfrowe w sieci znajdziesz mnóstwo inspiracji, wydarzeń i promocji. Szukaj na naszej stronie www.Cyfrowe.pl, facebooku i Instagramie!

 

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort