Marcin Dobas podczas Trójmiejskich Spotkań z Fotografią

0

Cyfrowe.pl rozpoczyna nowy cykl spotkań autorskich z najlepszymi polskimi fotografami! Gospodarzem pierwszego spotkania będzie Marcin Dobas (dobas.art.pl) – podróżnik, fotograf National Geographic Polska i członek międzynarodowego teamu fotografów Olympus Visionaries. Przyjdźcie posłuchać o jego przygodach, zobaczyć piękne zdjęcia i zapoznać się z jego nową książką! Partnerem spotkania jest Olympus Polska.

Data i miejsce

Spotkanie odbędzie się 2 lutego 2016 roku (wtorek) o godz. 18.00 w Klubie Atelier, al. Mamuszki 2 w Sopocie. Wstęp bezpłatny.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

O spotkaniu

Będzie fotograficznie i inspirująco. Podczas spotkania Marcin zaprezentuje między innymi swoją autorską książkę „Fotowyprawy, czyli 9 opowieści o fotografii”, która stanowi zbiór jego podróżniczych doświadczeń oraz przepięknych zdjęć. Jak zaplanować wyjazd, dobrać sprzęt, zrobić niesamowite zdjęcia i dokonać ich obróbki – wszystkie porady znajdują się na stronach albumu. Anegdoty z wyjazdów opowiedziane z dużą dozą humoru i wzbogacone zapierającymi dech w piersiach zdjęciami  sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem.

To spotkanie o fotografii i podróżach – dwóch największych pasjach Marcina. Jak sam o sobie mówi – „Jestem ratownikiem górskim, przewodnikiem i fotografem. Moje pasje to fotografia, góry, nurkowanie i dalekie podróże. Fascynują mnie odległe, nietknięte przez człowieka miejsca. W swoich fotografiach staram się uchwycić piękno dzikiej przyrody oraz wyjątkowość otaczającego świata. W poszukiwaniu takich motywów i tematów przemierzam z aparatem kolejne kraje i zakątki. Fotografuję wszędzie tam, gdzie tylko jestem w stanie. Podczas trekingów, eksploracji jaskiń, skitouringu czy nurkowania”.

Czytaj więcej: Fotograf w podróży. Jakość lustrzanki bez lustra

Olympus MArcin Dobas OMD EM 5

Olympus MArcin Dobas OMD EM 5

Fot. Marcin Dobas

Trójmiejskie Spotkania z Fotografią

To cykl spotkań autorskich z polskimi fotografami, organizowanych przez Cyfrowe.pl. Piękne zdjęcia, inspirujące opowieści i fotograficzna atmosfera – to idea przewodnia każdego z nich. Różni fotografowie, których łączy jedno – pasja do fotografii. Organizatorem spotkań jest Cyfrowe.pl.

Więcej informacji na www.cyfrowe.pl/TSZF

 

 

 

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort