Nadchodzi rewolucja! Weź udział w konkursie fotograficznym i wygraj aparat Canon R8 z obiektywem!

0

Cyfrowe.pl i Canon zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym, w którym nagrodą główną jest pełnoklatkowy aparat Canon EOS R8 z obiektywem RF 50 mm F1.8. Wszystkie wyróżnione zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie w trakcie festiwalu ŚwiatłoSiła w Gdańsku. Termin zgłoszeń upływa 11.08.23. 

Czy w Twoim życiu zaszła jakaś rewolucyjna zmiana? A może byłeś świadkiem wydarzeń i zjawisk społecznych, politycznych, przyrodniczych, architektonicznych czy artystycznych, które były w pewnym sensie przełomowe? Czekamy na Twoje rewolucyjne fotografie. Pokaż swoją interpretację tego hasła! To doskonała okazja, by pokazać swoje umiejętności fotografowania oraz wyrazić swoje spojrzenie na świat z perspektywy innowacji, zmian i transformacji.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich entuzjastów fotografii – niezależnie od doświadczenia czy sprzętu. 

 

Jak się zgłosić?

 1. Wejdź na stronę https://swiatlosila.pl/konkurs/ 
 2. Wgraj od 1 do 3 swoich zdjęć (każde osobno), które będą Twoją interpretacją słowa „rewolucja”
 3. Przy każdym zdjęciu uzupełnij swoje dane kontaktowe
 4. Pojedyncze zdjęcie nie może być większe niż 1 MB, a jego rozmiar nie powinien przekraczać 2000 px (dłuższy bok).
 5. Masz czas do 11.08.23 do godz. 15.

Sprawdź regulamin na stronie festiwalu ŚwiatłoSIŁA >>

O nagrodzie – Canon R8 

Canon EOS R8 to najlżejszy bezlusterkowiec tej marki z pełnoklatkową matrycą. Chociaż lekki, posiada w środku najbardziej zaawansowane funkcje. Polecany dla twórców, którzy planują zarówno fotografować, jak i filmować.  Oferuje zapis video 4K nadpróbkowanym z 6K (do 60p)  z czasem nagrywania do 2 godzin i profesjonalnym trybem Canon Log 3. Pełna klatka natomiast to ładniejszy efekt bokeh, szerszy kąt widzenia, a także wyższa jakość przy słabym oświetleniu. Obracany ekran oraz wysokiej klasy łączność bezprzewodowa (wifi, bluetooth) gwarantują przyjemne tworzenie materiałów do social mediów.

 • matryca pełnoklatkowa o rozdzielczości 24,2 MP
 • Dual Pixel CMOS AF II
 • do 40 kl./s w przypadku elektronicznej migawki
 • maks. ISO 102 400 (rozszerzana do 204 800)
 • nadpróbkowane filmy 4K
 • obracany ekran dotykowy

Partnerem konkursu jest marka Canon.

Wystawa pokonkursowa 

Wszyscy finaliści i ich wyróżnione prace zostaną zaproszeni do udziału w wystawie fotograficznej oraz poproszeni o wysłanie oryginalnych plików, które umożliwią wydruk zdjęć w wysokiej jakości. Dzięki temu finaliści będą mieli szansę na większe uznanie i promocję swojej pracy nie tylko wśród uczestników festiwalu, ale także wśród profesjonalistów i miłośników sztuki fotograficznej w prestiżowym miejscu na mapie Gdańska. 

Uroczyste wręczenie nagród oraz wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się 6 września 2023 o godzinie 15 w audytorium na terenie Europejskiego Centrum Solidarności, pl. Solidarności 1 w Gdańsku.

Jury – nazwiska poznamy wkrótce

Zgłoszenia przyjmujemy do 11.08.2023. Wystarczy, że wyślesz nam jedno zdjęcie, które najlepiej odzwierciedla Twoje rozumienie „rewolucji”. Pamiętaj, że ostateczna decyzja należy do Jury, na które składają się doświadczeni i cenieni profesjonaliści.

Nie czekaj dłużej! Włącz swoje kreatywne myślenie, złap aparat i złap chwilę rewolucji w rewolucyjnym konkursie fotograficznym. Może to być początek Twojej przygody ze światem profesjonalnej fotografii! Zapraszamy serdecznie i trzymamy kciuki za Twoje niesamowite zdjęcie!

O Festiwalu

Festiwal ŚwiatłoSIŁA to kilkadziesiąt wykładów, warsztatów i strefa sprzętu z najważniejszymi markami z branży foto-video. Do tego wypożyczalnia, otwarte studio, fotogry, fotospacery i wiele innych atrakcji.

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort