Konkurs fotograficzny na Instagramie. Wygraj aparat Canon Zoemini S

0
Opublikuj swoje zdjęcie, które będzie interpretacją tematu „kwiaty” i wygraj aparat natychmiastowy Canon Zoemini S o wartości 770 zł! Na Instagramie Cyfrowe.pl właśnie ruszył nowy konkurs dla fotografów. Sprawdź zasady i pokaż, co potrafisz!

Już niedługo dzień kobiet i pierwszy dzień wiosny – oba te wydarzenia zainspirowały nas do wyboru tematyki konkursu. Może dzięki Waszym pięknym zdjęciom szybciej zrobi się ciepło a Instagram… zakwitnie? Oceny zdjęć dokona jury.

Co zrobić, żeby wziąć udział?

  1. Dodaj post ze zdjęciem, które będzie Twoją interpretacją tematu „kwiaty”
  2. W opisie dodaj hashtag #CyfrowyKonkurs
  3. Oznacz nasz profil @Cyfrowe_pl
  4. Możesz zgłosić max 1 zdjęcie dziennie
  5. Konkurs jest tylko dla naszych followersów. Upewnij się, że obserwujesz nasz profil!

Ważne: pod uwagę będą brane wyłącznie zdjęcia opublikowane w trakcie trwania konkursu, czyli 23.02-20.03. Nie wystarczy dodać w tym terminie hashtagu do zdjęcia opublikowanego wcześniej.

Do kiedy zgłoszenia?

Na zgłoszenia czekamy do 20.03.22 do godziny 23:59

Kiedy wyniki?

Wyniki zostaną opublikowane 21.03.22, czyli w pierwszy dzień wiosny, na profilu Cyfrowe.pl

Nagroda główna aparat Canon Zoemini S

Canon Zoemini S to aparat kompaktowy, który posiada funkcję natychmiastowego drukowania zdjęć na specjalnym papierze fotograficznym. Dzięki niemu oraz dedykowanej aplikacji możesz wydrukować także zdjęcia wykonane wcześniej swoim smartfonem! To świetny sposób na uchwycenie emocji i najciekawszych momentów swojego życia. Aparat posiada z przodu specjalne lusterko, które ułatwia robienie selfie, natomiast w aplikacji znajdziemy liczne filtry i możliwości tworzenia kolaży.

Jeśli konkursowy post zdobędzie 500 serduszek, zostaną przyznane dodatkowe wyróżnienia niespodzianki. Co się pod tym kryje, ujawnimy w trakcie trwania konkursu. Warto śledzić nasz profil, by nie przegapić tej informacji oraz kolejnych konkursów!

Co pokazać na zdjęciu?

Uruchom swoją wyobraźnię! Interpretacji może być mnóstwo!

  • krajobraz z kwiatami w kadrze
  • kwiaty w wersji macro
  • ludzie pozujący z kwiatami
  • przedmioty w kwiatowy wzór
  • domy udekorowane kwiatami itd.

Jury z pewnością doceni kreatywność uczestników.

 

Sprawdź regulamin konkursu >>

Chcesz więcej? Zapisz się newsletter!

Dzięki temu nie przegapisz nowych artykułów, jako pierwszy dowiesz się o darmowych warsztatach foto-video i zgarniesz najlepsze rabaty na zakupy w Cyfrowe.pl! Nie martw się, nie wysyłamy spamu, ani nie piszemy codziennie :) Tylko wartościowe treści!

Zapisz się >

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort