Konkurs „Aktywni zimą” i 30 najlepszych zdjęć

0

5 marca o godzinie 12.00 zakończył się pierwszy etap konkursu „Aktywni zimą”. W konkursie wzięły udział 327 osoby, które zgłosiły w sumie 605 zdjęć.

Obecnie trwają obrady Jury, które ma wyłonić 30 najlepszych zdjęć (zostaną one opublikowane najpóźniej 7 marca na stronie www.trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/0,125580.html). Od 7 do 20 marca na wybrane przez Jury zdjęcia będzie można oddać głos w plebiscycie SMS-owym.

Zwycięzcami konkursu zostaną uczestnicy, których zdjęcia otrzymają największą liczbę SMS-ów.

O tym, jak wesprzeć swojego faworyta (i przy okazji wziąć udział w losowaniu upominków), do kiedy trwa etap głosowania, kiedy ogłosimy wyniki oraz jakie nagrody są przewidziane dla zwycięzców możesz przeczytać na stronie www.cyfrowe.pl/wydarzenia/konkurs.html

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort