Fotospacer FujiFilm i Cyfrowe.pl

0

W maju spacerowaliśmy z Renatą Dąbrowską po Stoczni Gdańskiej.

Testowaliśmy aparaty FujiFilm serii X. Uczestnikom bezpłatnego fotospaceru udało się ustrzelić wiele ciekawych kadrów. Renata Dąbrowska dzieliła się swoją wiedzą fotoreportera oraz fotografa dokumentalnego. Próbowała pokazać, w jaki sposób można sfotografować znikającą na naszych oczach Stocznię Gdańską. Starała się pomóc uczestnikom zobaczyć rzeczy, na które być może nie zwróciliby uwagi podczas zwykłego spaceru po stoczni.

Główną atrakcją spotkania były testy aparatów serii X marki FujiFilm. Małych, lekkich, a jednocześnie nieodbiegających jakością wykonywanych zdjęć od lustrzanek popularnych marek. Poniżej znajdziecie kilka ujęć z naszego spotkania oraz zdjęcia, które zwyciężyły w mini konkursie organizowanym po spacerze.

Kolejny fotospacer z aparatami FujiFilm i Renatą Dąbrowską odbędzie się w Gdańsku 19.06.2013 (środa) ok. godz. 16:30. Tym razem w poszukiwaniu ciekawych kadrów wybierzemy się na Dolne Miasto. Wstęp bezpłatny po uprzedniej rejestracji.

Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort