Cyfrowe.pl Liderem Rynku 2013!

2

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała tytuł Lidera Rynku jako Najlepsza w Polsce Firma w zakresie sprzedaży sprzętu Foto-Video przez wyspecjalizowany sklep internetowy w konkursie LIDER RYNKU 2013!

CERT LIDER RYNKU FIRMA 2013 Cyfrowe kopia

Dodatkowo otrzymaliśmy również wyróżnienie EURO LEADER w zakresie sprzedaży sprzętu Foto-Video przez wyspecjalizowany sklep internetowy.

DIPLOMA EURO LEADER 2013 POL Cyfrowe kopia

Serdecznie dziękujemy kapitule konkursu za te wyróżnienia!

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

2 komentarze

Zostaw komentarz

izmir escort