U nas zakupy są bezpieczne! Dostaliśmy nagrodę w konkursie „Bezpieczny eSklep 2013”.

0

Miło nam poinformować, że podczas ostatnich targów eHandlu odbywających się w Poznaniu nasz sklep odebrał nagrodę w konkursie „Bezpieczny eSklep 2013”.

Bezpieczny eSklep to jedyny w Polsce konkurs podnoszący problematykę bezpieczeństwa transakcji on-line oraz świadomość polskich konsumentów w tym zakresie.

Celem Konkursu Bezpieczny eSklep 2013 jest zbadanie polskich sklepów internetowych oraz przygotowanie listy TOP 100 zgodnie ze zdefiniowanymi kryteriami oceny.

BezpiecznyEsklep

Kapituła Konkursu wyróżniła sklepy internetowe na podstawie:

  1. Analizy zgodności z prawem zapisów regulaminów sklepów
  2. Analizy zgodności z prawem obsługi procesu zakupu
  3. Analizy sposobu zabezpieczania danych osobowych
  4. Analizy stosowania przez sklep dobrych praktyk gospodarczych
  5. Analizy standardów obsługi klienta
  6. Analizy opinii konsumenckich
  7. Analizy wiarygodności finansowej sklepu
  8. Analizy czytelności strony sklepu
  9. Analizy jakości opisów produktów
  10. Analizy możliwości sprzedaży poza granice Polski

Nagroda ta dodaje nam motywacji i jest dowodem na to, że klient i jego bezpieczeństwo oraz satysfakcja z zakupów są dla nas najważniejsze! :)

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort