Canon wprowadza do oferty kompakt z wymienną optyką

0

23 lipca pojawiła się oficjalna informacja o wprowadzeniu do oferty Canon pierwszego w historii kompaktu z wymienną optyką: EOS M.

Ten pierwszy bezlusterkowiec marki Canon jest skierowany do fotografów, którzy:

  • oczekują jakości i możliwości lustrzanki, a równocześnie zależy im na łatwej obsłudze
  • mają obiektywy Canon z serii EF i szukają  niewielkiego aparatu, który można zabrać ze sobą niemal wszędzie
  • chcą fotografować otaczający świat – od jedzenia, przez modę, po tematy zaczerpnięte z muzyki czy sztuki czy dokumentowanie rzeczywistości

EOS M jest dostępny w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, czerwonym i srebrnym. W stylowej obudowie EOS M zamknięto wszystko, co najlepsze w serii EOS.

Więcej informacji o Canon EOS M znajdziesz na  naszej stronie:

http://www.cyfrowe.pl/aparaty-cyfrowe-kompakty-z-wymienna-optyka,1,2,415/p/2/Canon.html

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort