Wodoodporne aparaty potrzebne latem i zimą

0

Jeśli myślisz, że aparat wodoodporny przydaje się tylko na plaży miłośnikom nurkowania, sprawdź, czy na pewno masz rację. Przecież śnieg to też woda (tylko w innym stanie skupienia), a błoto to woda z ziemią…

Naszym zdaniem wodoodporny aparat przyda się każdemu, kto aktywnie spędza urlop i chce robić ładne zdjęcia bez strachu o aparat: że upadnie, ubrudzi się, zamoczy… albo wpadnie w ręce kilkulatka, który przetestuje jego wytrzymałość w ekstremalnych warunkach.

Wodoodporny aparat nie potrzebuje dodatkowej obudowy, jest lekki i wytrzymały (znosi nie tylko trudne warunki atmosferyczne, ale też… interesujące  pomysły użytkowników).

Czy nadal uważasz, że wodoodporny aparat przyda się tylko latem amatorom podwodnego świata? Jeśli już wiesz, jak szerokie zastosowanie mają aparaty wodoodporne, sprawdź ceny i porównaj parametry w naszym sklepie. Zobacz też newsletter z 1 sierpnia 2012, w którym przedstawiamy 5 najciekawszych kompaktów wodoodpornych.

Olympus TG-320 BEACH KIT

Zobacz galerię kompaktów wodoodpornych na Facebooku Cyfrowe.pl!

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort