10 przykazań fotografa z przymrużeniem oka + konkurs

0
W tym tygodniu na naszym blogu króluje liczba 10! Dlaczego? Ponieważ świętujemy swoje 10. urodziny! Zobacz zabawny dekalog stworzony przez ekipę Cyfrowe.pl i weź udział w konkursie z nagrodami! Wystarczy, że dopiszesz do przykazań swoje pomysły. Zasady konkursu poniżej.

Czy istnieją jakieś uniwersalne zasady, których powinien przestrzegać każdy fotograf? Na pewno nie raz słyszałeś o złotej zasadzie trójpodziału albo o tym, żeby nie robić zdjęć pod słońce. Czy zawsze stosujesz się do takich książkowych reguł? A może jesteś jednym z tych, którzy uważają, że zasady są po to, żeby je łamać? ;) Nieważne! Dziś nie roztrząsamy takich dylematów. Dziś jest pora na zabawę i świętowanie! A na wszystkie zasady, słuszne bądź nie, patrzymy z przymrużeniem oka. Oto nasz propozycja przykazań dla fotografa:

dekalog fotografa

Jeśli podoba Ci się nasz dekalog, możesz skopiować powyższy obrazek i udostępnić go na swoim Instagramie lub Facebooku. Nie zapomnij tylko nas oznaczyć! ;)

Masz więcej pomysłów na przykazania fotografa i filmowca?
Zgłoś je do konkursu!

Konkurs startuje 30.04.20 na naszym Facebooku. Żeby wziąć w nim udział wystarczy zamieścić komentarz pod konkursowym wpisem. Nagroda główna w konkursie to plecak Manfrotto o wartości 495 zł i książki fotograficzne. Zwycięzcę wyłoni jury Cyfrowe.pl. Drugie i trzecie zajmą autorzy komentarzy, które dostaną najwięcej lajków. A więc do dzieła!

konkurs fotograficzny

Dziesiątkujemy ceny w sklepie Cyfrowe.pl

Oprócz konkursu przygotowaliśmy dla naszych czytelników rabaty co najmniej 10% na 10 bestsellerów z naszego sklepu.

Skorzystaj z okazji >

Zapisz się na newsletter

Dołącz do naszej społeczności. Dzięki temu nie przegapisz nowych artykułów, jako pierwszy dowiesz się o kolejnych konkursach i zgarniesz najlepsze rabaty na zakupy w Cyfrowe.pl! Nie martw się, nie wysyłamy spamu, ani nie piszemy codziennie :) Tylko wartościowe treści!

Zapisz się na newsletter >

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort