Wyniki konkursu fotograficznego #LepszaGwiazdka

0
Do kogo powędruje aparat Instax Mini 11 – główna nagroda w naszym instagramowym, świątecznym konkursie? Kogo doceniło jury, a kto zaskarbił sobie przychylność publiczności? Cały grudzień umilały nam codzienne nominacje, jedna piękniejsza od drugiej. Dziękujemy za wszystkie 440 zgłoszeń!

Przygotowania do świąt w tym roku minęły nam pod hasłem #LepszaGwiazdka. Mimo trudnego dla wszystkich roku, staraliśmy się, żeby święta były magiczne jak zawsze. Z pewnością zwycięzcy naszego konkursu będą je mile wspominać!

Nagroda publiczności

Codziennie w ramach przygotowań do świąt elfy z Cyfrowe.pl wybierały z puli zgłoszeń po jednym zdjęciu, które otrzymywało nominację do nagrody publiczności. Lajkujący i komentujący na naszym profilu na Instagramie mieli w sumie do wyboru aż 24 publikacje. Najwięcej głosów, bo aż 734 otrzymało zdjęcie Patrycji Zawieruchy, z profilu zawszesoba i to do niej wędruje nagroda, czyli Pictar Smart Selfiestick! Serdecznie gratulujemy!

Ogrom sympatii widzów otrzymało również zdjęcie Oli Kamińskiej fotoszuflada (473 głosy) oraz fotografki ukrywającej się pod pseudonimem Dobrymokiem (279 głosów). Obie panie z pewnością mają dobre oko do zdjęć!

Wszystkie zdjęcia nominowane do nagrody publiczności można obejrzeć na naszym profilu na Instagramie w postach publikowanych między 2 a 25 grudnia. Dziękujemy wszystkim za piękne zdjęcia oraz oddane głosy!

Nagroda główna

Decyzją tajnego jury, składającego się z elfów, reniferów i innych pomocników mikołaja, nagrodę główną w postaci aparatu FujiFilm Instax Mini 11 otrzymuje Łukasz Struzik z profilu wloczykijek! Zgłoszona do konkursu seria portretowych zdjęć urzekła nas zarówno świątecznie wystylizowanym pierwszym planem jak i magicznym bokehem mieniącym się w tle. Ogromne gratulacje!

Zwycięzców prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Instagramie w celu ustalenia szczegółów wysyłki nagród.

Warte obejrzenia

Ponieważ na konkurs wpłynęło wiele wspaniałych zdjęć, a jury nie miało łatwego wyboru, chcielibyśmy docenić publikacją na naszym blogu jeszcze kilku autorów. Robicie świetne zdjęcia, tak trzymać!

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort