Katowice w roli głównej

0

Kolejne po Warszawie warsztaty z Canonem odbyły się w Katowicach. To dynamicznie rozwijające się miasto zostało uwiecznione na zdjęciach wszystkich uczestników, gdyż tematem warsztatów była Fotografia architektury.

W tajniki tej dziedziny fotografii wprowadzał uczestników Michał Przeździk – absolwent łódzkiej Filmówki, współpracownik czołowych magazynów o architekturze i wnętrzach: „Elle Decoration”, „Dom i Wnętrze”, „Dobre Wnętrze”,
„M jak Mieszkanie”. Nie obyło się bez wielu bardzo konkretnych porad dotyczących m.in. wyboru odpowiedniego sprzętu czy oprogramowania do obróbki zdjęć.

Zdobytą wiedzę można było zweryfikować podczas pleneru, na którym uczestnicy testowali aparaty i obiektywy Canona. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również możliwość wydrukowania pamiątkowego zdjęcia na drukarce termosublimacyjnej Canon.

Jak zawsze na naszych spotkaniach najlepsze zdjęcia z pleneru można było zgłosić do konkursu. Jury pod przewodnictwem Michała Przeździka za najlepszą pracę katowickich warsztatów uznało zdjęcie Jędrzeja Jarczewskiego, który otrzymał plecak marki KATA.

Poniżej zdjęcia pozostałych laureatów (opisy zdjęć po najechaniu na zdjęcie myszką).

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort