Canon Cashback – sprawdź jak oszczędzić w święta i w nowym roku!

0

Okres świąt i nowego roku to podwójna okazja do zaopatrzenia się w nowy sprzęt – z jednej strony można wspomnieć o nim w liście do Św. Mikołaja, z drugiej warto przygotować się do skutecznej realizacji noworocznych planów związanych z fotografowaniem i filmowaniem. Canon Polska wyszedł naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując użytkownikom zwrot części wydanej kwoty przeznaczonej na zakup wybranych modeli aparatów, kamer, obiektywów, drukarek lub lampy błyskowej w ramach promocji Cashback. Co więcej, łączy się ona z innymi atrakcyjnymi promocjami, tak więc grudzień i styczeń to bardzo dobry czas, aby wymienić stary sprzęt lub rozbudować system. Zajrzyj do artykułu, w którym znajdziesz więcej szczegółów dotyczących promocji oraz poznasz sposoby, jak osiągnąć największą korzyść podczas zakupów.

Na czym polega promocja Cashback i jakie daje korzyści?

Idea działania promocji Canon Cashback jest bardzo prosta – kupujesz wybrany produkt objęty promocją, a producent zwraca Ci część kwoty, ustaloną w regulaminie. Aby otrzymać zwrot, należy nabyć aparat, obiektyw, kamerę lub inne akcesoria (pełna lista produktów objętych promocją znajduje się tutaj) w okresie od 2.11.2017 r. do 31.01.2018 r. i do dnia 15.02.2018 r. zarejestrować zakup za pomocą formularza dostępnego na stronie Canona, przesyłając przy tym kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego z opakowania produktu kodu kreskowego oraz numer seryjny. Następnie dana kwota zostanie zwrócona na wskazane konto bankowe.

canon cashback formularz zgloszeniowy

Aby uzyskać zwrot części wydanej kwoty, należy wypełnić prosty formularz. Na stronie Canona znajduje się szczegółowy opis, pomagający w przeprowadzeniu procesu rejestracji produktu.

Bardzo atrakcyjnym elementem promocji Cashback jest to, że możesz nabyć kilka produktów – np. lustrzankę i obiektyw. W takiej sytuacji otrzymasz zwrot wydanej sumy za oba modele. W dalszej części artykułu przedstawię kilka ciekawych opcji łączenia promocji tak, aby zrobić najbardziej opłacalne zakupy.

canon cashback lista produktów

W promocji Canon Cashback biorą udział lustrzanki, kompakty, bezlusterkowce, obiektywy, kamery, drukarki oraz lampa błyskowa.

Dodatkowo Canon do każdego produktu dodaje gratis 100 GB w platformie Irista lub Lifecake (rodzaj dodatku jest uzależniony od poszczególnych modeli). Oba serwisy działają w chmurze – pierwszy umożliwia rozbudowane zarządzanie zbiorami zdjęć, natomiast drugi jest adresowany do rodziców, którzy chcą gromadzić, organizować i udostępniać najważniejsze momenty z życia swoich pociech.

Więcej informacji na temat tych serwisów znajdziesz poniżej:

Cashback to nie wszystko!

Chociaż promocja Canon Cashback jest bardzo opłacalna, to dzięki możliwości łączenia jej z innymi, równoległymi promocjami, w Twojej kieszeni może pozostać jeszcze większa kwota, przede wszystkim z dodatkowego zwrotu gotówki przy zakupie aparatu wraz z obiektywem.

Zwrot gotówki przy zakupie aparatu i obiektywu

Działanie promocji Lens Promo jest zbliżone do Cashbacka – przy zakupie aparatu i body objętego promocją oraz zarejestrowaniu ich na stronie Canona, otrzymasz zwrot określonej sumy. Pamiętaj tylko, że obiektyw musi być kompatybilny z zakupionym body (np. nie otrzymasz zwrotu za obiektyw EF-S przy zakupie aparatu pełnoklatkowego). Chociaż ta promocja sama w sobie jest bezterminowa, to aby zmaksymalizować zysk, zakup i rejestracja sprzętu musi odbyć się w terminach określony w promocji Cashback. Więcej informacji na temat tej promocji znajdziesz poniżej:

canon cashback lens promo

Promocja „Zwrot gotówki przy zakupie aparatu i obiektywu” pozwala maksymalizować oszczędności podczas zakupu sprzętu Canon.

Solidna podstawa dla unikalnych historii

Kolejną promocją, która łączy się z Canon Cashback jest akcja zatytułowana „Solidna podstawa dla unikalnych historii”. Korzystając z niej, możesz otrzymać statyw i głowicę Manfrotto o łącznej wartości 1650 zł za 1 zł. Co prawda ta promocja obejmuje jedynie 4 wybrane modele aparatów, ale dobierając do nich obiektyw z promocji Cashback możesz uzyskać dodatkową korzyść. Więcej informacji znajdziesz poniżej:

canon cashback statyw głowica

Promocja „Solidna podstawa dla unikalnych historii” pozwala na zaoszczędzenie 1650 zł, dzięki możliwości nabycia statywu z włókien węglowych Manfrotto MT190CXPRO4 z głowicą 496RC2 w cenie 1 zł.

Zestawy dla blogerów

Jeżeli jesteś blogerem lub chciałbyś obdarzyć wyjątkowym prezentem osobę nagrywającą wideo, to w Cyfrowe.pl możesz znaleźć ciekawe zestawy, przy zakupie których możesz zaoszczędzić. Dodatkowo, gdy np. wybierzesz zestaw Zestaw dla blogerów modowych, obejmujący aparat Canon EOS 80D, z obiektywami 18-55 mm STM i 50 mm f/1.8 STM oraz lampą błyskową 430EX III RT możesz zarejestrować zarówno aparat, jak i lampę w ramach Cashback i otrzymać łącznie zwrot w wysokości 710 zł. Dodatkowo oszczędzasz 100 zł w porównaniu do zakupu osobno każdego z produktów. Więcej informacji na temat tej promocji znajdziesz poniżej:

zestaw blogera eos 80d canon cashback

Kupując zestawy promocyjne możesz również skorzystać z promocji Cashback.

Dodatkowe zabezpieczenie z uCare

Do wybranych obiektywów Canon z serii L Cyfrowe.pl dorzuca 3 lata ubezpieczenia uCare w cenie 1 zł. To bardzo atrakcyjna promocja, gdyż takie ubezpieczenie kosztuje standardowo 379,90 zł. Oczywiście promocja ta łączy się z Canon Cashback, dzięki czemu możesz dodatkowo zwiększyć oszczędności. Więcej informacji na jej temat znajdziesz poniżej:

canon cashback promocja ucare cyfrowe

Błyskotliwe raty 0% z Cyfrowe.pl

Jeżeli nie planujesz teraz zakupu sprzętu i nie posiadasz w tym momencie całej sumy, ale bardzo kuszą Cię promocje Canona, to nic straconego. Możesz skorzystać z promocji raty 0% oferowanej przez Cyfrowe.pl. Musisz się jednak nieco pospieszyć, gdyż promocja trwa jedynie do 17.12.2017 r. Zajrzyj na poniższą stronę, aby poznać szczegóły promocji oraz listę objętych nią produktów:

canon cashback raty 0%

 

Podsumowując: kupując produkt Canona możesz go zarejestrować w kilku trwających promocjach, którymi jest objęty. Nie wykluczają się wzajemnie – wręcz przeciwnie, pozwalają na zwiększanie korzyści. Aby pomóc Ci w zrozumieniu ich działania i ułatwić nieco korzystanie z nich, w kolejnych akapitach przedstawię kilka symulacji zakupów, które pozwalają na duże oszczędności. Jeszcze jedna istotna informacja – promocje cenowe na sprzęt Canona, którymi objęte są poszczególne produkty dostępne w ofercie sklepu Cyfrowe.pl, nie wykluczają możliwości skorzystania z Cashbacka.

Canon Cashback – symulacje

Symulacja nr 1 – sprzęt dla początkującego fotoamatora

Załóżmy, że przymierzasz się do zakupu swojej pierwszej lustrzanki, która posłuży Ci do stawiania pierwszy kroków w świecie fotografii. W takiej sytuacji wybierając Canona EOS 1300D z obiektywem 18-55 IS II i otrzymasz zwrot w wysokości 130 zł. Możesz pomyśleć, że nie jest to oszałamiająca kwota, ale ta suma bez problemu wystarczy na zakup kabury lub karty pamięci – np. torby Case Logic SLRC201 lub 2 kart pamięci Sandisk SDHC 32 GB ULTRA 48MB/s C10 UHS-I. Dobrze wiedzieć, że niezbędne akcesoria do aparatu zafunduje Ci Canon.

canon cashback eos 1300d

Zwrot przy zakupie Canona EOS 1300D wynosi 130 zł.

Do tego możesz dobrać drukarkę, np. Canon PIXMA TS8150 i drukować swoje fotografie w świetnej jakości, a także lampę błyskową Canon Speedlite 430 EX III RT, która pozwoli Ci na fotografowanie w każdych warunkach oświetleniowych. Przy takich zakupach zyskasz dodatkowe 370 zł, które przydadzą się na zakup np. statywu, zapasowego akumulatora lub filtru optycznego.

Wielofunkcyjna drukarka Canon PIXMA TS8150 pozwoli na drukowanie i skanowanie fotografii. Przy jej zakupie Canon zwraca 90 zł, które może przydać się na nowe tusze i papier.

Wielofunkcyjna drukarka Canon PIXMA TS8150 pozwoli na drukowanie i skanowanie fotografii. Przy jej zakupie Canon zwraca 90 zł, które może przydać się na nowe tusze i papier.

canon-speedlite canon cashback

Lampa Canon Speedlite 430EX III-RT oferuje bardzo dużą funkcjonalność. Znajdzie zastosowanie np. w fotoreportażu. Okres trwania promocji Cashback to dobry czas na jej zakup, gdyż pozwala na zaoszczędzenie 280 zł.

Symulacja nr 2 – kamera dla tych, którzy chcą rejestrować najpiękniejsze chwile

Kamery Canon z serii Legria zostały zaprojektowane dla osób, które chcą nagrywać cudowne momenty, dziejące się każdego dnia. Promocją Cashback objęte są m.in. 2 modele adresowane do takich użytkowników – Canon Legria HF R86 i Legria HF R88. Produkty te mają niemal identyczne parametry, jednakże różni je jeden istotny szczegół – model HF R88 zawiera w zestawie szerokokątny konwerter WA-H43. Jako że przy zakupie tej kamery zwrot z Cashback wynosi 170 zł, to okazuje się, że możesz ją nabyć w cenie modelu pozbawionego tego dodatku. Szerokokątny konwerter umożliwi Ci nagrywanie nawet w ciasnych pomieszczeniach, co jest niezwykle przydatne podczas rejestrowania rodzinnych przyjęć i spotkań z przyjaciółmi.

legria-hf88 canon cashback

Promocja Cashback sprawia, że kamera Canon Legria HF R88 jest dostępna w cenie modelu HF R86.

Symulacja nr 2 – lustrzanka dla zaawansowanych amatorów

Nie da się ukryć, że Cashback jest najbardziej korzystny przy zakupie droższego sprzętu. Z tego powodu warto rozważyć nabycie nieco bardziej profesjonalnych modeli, nawet jeżeli teraz wydaje Ci się, że oferują więcej niż oczekujesz. Z czasem z pewnością docenisz ich możliwości.

Powiedzmy, że potrzebujesz nowy aparat z obiektywem. Stawiasz na Canona EOS 80D z uniwersalnym, wysokiej jakości obiektywem EF 24-70mm f/4L IS USM. Następnie aparat i obiektyw rejestrujesz w ramach Cashback i otrzymujesz łączny zwrot w wysokości 970 zł. Na tym nie koniec, gdyż obiektyw możesz jeszcze zarejestrować w ramach promocji „Zwrot gotówki przy zakupie aparatu i obiektywu” (Lens Promo) – do Twojej kieszeni wróci dodatkowo 430 zł. To nie wszystko, gdyż do obiektywu Canon EF 24-70mm f/4L IS USM dołączany jest pakiet 3-letniego ubezpieczenia uCare za 1 zł, który normalnie kosztowałby 379,90 zł. Sumując wszystkie bonusy okazuje się, że przy tej konfiguracji sprzętowej możesz zaoszczędzić 1779,90 zł – to spora suma, która przyda się na inne wydatki, np. zakup lampy i akcesoriów.

obiektyw-aparat canon cashback

Przy zakupie Canona EOS 80D i obiektywu EF 24-70mm f/4L
IS USM można zaoszczędzić nawet 1779,9 zł.

Symulacja nr 4 – bezlusterkowiec dla zaawansowanych fotoamatorów

Popularnym wyborem wielu, w tym także profesjonalnych fotografów, są bezlusterkowce. Decydując się na tego typu aparat, również możesz skorzytać z Cashbacka. Wybierając np. aparat Canon EOS M5 z uniwersalnym obiektywem EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM otrzymasz zwrot 690 zł (zwrot za aparat z Cashback, natomiast za obiektyw w ramach promocji „Zwrot gotówki przy zakupie aparatu i obiektywu”). Ponadto możesz nabyć adapter EF-EOS, zyskując dodatkowe 215 zł i otrzymując możliwość korzystania z obiektywów z mocowaniami EF i EF-S, za które również otrzymasz zwrot w ramach obecnych promocji.

eos m adapter eos-m canon cashback

Kupując aparat Canon EOS M5 z obiektywem EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM i adapterem EF-EOS M możesz oszczędzić prawie 1000 zł.

Symulacja nr 5 – lustrzanka dla profesjonalistów

Chcąc zakupić pełnoklatkową lustrzankę z kompletem obiektywów również można dużo zaoszczędzić, a przy okazji dostać za 1 zł profesjonalny statyw z włókien węglowych Manfrotto MT190CXPRO4 z głowicą 496RC2. Wybierając przykładowo aparat Canon EOS 5Ds z obiektywami Canon EF 16-35mm f/4L IS USM i EF 24-70mm f/4L IS USM, a następnie rejestrując je w poszczególnych promocjach możesz zaoszczędzić łącznie 3370 zł. Jako że obydwa obiektywy są objęte promocją ochrony uCare przez 3 lata za 1 zł oszczędzasz dodatkowo 759,80 zł. To daje łącznie 4129,8 zł., a to już zdecydowanie nie mała kwota.

canon cashback pro

Na obecnych promocjach Canona najwięcej skorzystają profesjonalni fotografowie.

Jak widzisz Canon Cashback i pozostałe promocje tego producenta dają dużą swobodę w konfigurowaniu sprzętu i oszczędzaniu. Z pewnością z łatwością znajdziesz najbardziej korzystne dla siebie rozwiązanie.

Proces rejestracji produktu jest bardzo prosty, a dodatkowo w razie wątpliwości możesz skorzystać z FAQ znajdującego się na stronie Canon.pl, zajrzeć do regulaminu promocji lub zadać pytanie na infolinii Cyfrowe.pl (nr: +48 58 326 40 40).

Życzę korzystnych zakupów!

Podziel się.

O Autorze

Gdy robię zdjęcia, to zajmuję się fotografią reportażową, teatralną i artystyczną. Gdy piszę o zdjęciach, to zastanawiam się, jak wpływają one na odbiorców, co robić, by robić jej bardziej świadomie i jakie możliwości daje sprzęt. Poza tym piszę wiersze i jak dotąd w druku ukazały się moje dwie książki z poezją. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku Fotografia na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Jestem laureatem konkursów fotograficznych i poetyckich, uczestnikiem wystaw, festiwali i publikacji poświęconych fotografii.

Zostaw komentarz

izmir escort