30 listopada – Dzień Darmowej Dostawy

0

Cyfrowe.pl przyłącza się do ogólnopolskiej akcji pod nazwą Dzień Darmowej Dostawy.

30 listopada wszystkie sklepy biorące udział w akcji zaoferują Klientom darmową dostawę towarów, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności czy metody wysyłki*.
Celem akcji jest promocja zakupów w Internecie jako alternatywy wobec zakupów w tradycyjnych placówkach.

Aby skorzystać z promocji należy złożyć zamówienie w dniu 30 listopada 2011 r. Nie ma znaczenia termin rzeczywistej wysyłki – może on być późniejszy w przypadku towarów, których nie będzie tego dnia w naszym magazynie.

Przy okazji pragniemy dodać, że wszystkie zamówienia o wartości powyżej 1500 zł są u nas standardowo wysyłane bezpłatnie (przy przedpłacie przelewem). Tak samo bezpłatny jest odbiór zamówionych produktów w naszych sklepach stacjonarnych. Koszt dostawy wynosi w naszym sklepie od 9 zł (Paczkomaty) do 13-16 zł (kurier DPD) i 30 zł w przypadku kuriera UPS.

Ale 30 listopada te opłaty nie obowiązują – wszystkie zamówienia bez względu na ich wartość będziemy wysyłać bezpłatnie. Jest to okazja do zaoszczędzenia pieniędzy i przekonania się do zalet zakupów w Internecie, jeśli jeszcze Państwo z tej formy nie korzystali.

Więcej informacji na temat akcji znajdą Państwo na stronie: www.dziendarmowejdostawy.pl.

* wyłączone są jedynie wysyłki zagraniczne

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort