Konkurs fotograficzny (rozstrzygnięty – sprawdź wyniki i inne, aktualne konkursy!)

0

Uwaga: konkurs rozstrzygnięty! Zgłoszenia nie są już przyjmowanie. Wyniki i zdjęcia zwycięzców znajdziesz tutaj. Szukasz innych konkursów? Sprawdź „Pimp my channel” – konkurs dla vlogerów organizowany przez Cyfrowe.pl

Weź udział w konkursie fotograficznym!

Wyślij zestaw 3 zdjęć o tematyce beauty / fashion / portret i wygraj
500 zł na zakupy w Cyfrowe.pl
oraz udział w profesjonalnej, ekskluzywnej sesji zdjęciowej,
zorganizowanej specjalnie dla Ciebie!

Z instruktorem, agencyjnymi modelami, modową stylizacją i możliwością korzystania z nietuzinkowego sprzętu: średniego formatu FujiFilm GFX z arsenałem obiektywów.


Dlaczego warto?


Nowe, ekscytujące doświadczenie

Sesja, na której to Ty jesteś gwiazdą. Brzmi interesująco? My dostarczamy wszelkich narzędzi i inspiracji a Ty… bierzesz aparat do ręki i po prostu tworzysz – niesamowite kadry.

Na sesji nakręcimy film dokumentujący wydarzenie, który możesz wykorzystać później do promocji własnej twórczości, powiedzieć w nim o swoich wrażeniach z fotografowania średnim formatem lub po prostu zachować video na pamiątkę.

Wsparcie

Na sesji towarzyszyć Ci będzie Krzysiek Salwarowski – wykładowca fotografii, uznany w branży twórca, o wrażliwej duszy i oku, który chętnie pokaże Ci to, co sam potrafi. Wspólnie zajmiecie się odkrywaniem Twojego talentu, szlifowaniem warsztatu i wymianą doświadczeń.

Sprzęt

Do Twojej dyspozycji będzie najlepszy na rynku sprzęt fotograficzny: średnioformatowy aparat FujiFilm GFX, obiekt westchnień wielu fotografów. Sprawdź, co wydarzy się, gdy weźmiesz ten aparat do ręki… Przekonaj się, jak może wyglądać Twoje odświeżone portfolio z jego udziałem.

Rozwój

To sesja zorganizowana specjalnie dla Ciebie, bez udziału innych uczestników i fotografów. Wyjątkowe warsztaty, masterclass jeden na jeden, z prywatną przestrzenią, modelami i sprzętem wyłącznie do Twojej dyspozycji. Twórczy, inspirujący, napełniający energią do tworzenia czas tylko dla Ciebie.

Więcej o sesji

Miejsce: Gdańsk, Studio Onegog
Data: 29.11.2020
Czas trwania: 5-6 godzin
Agencja modelek: Malva Models
Prowadzący: Krzysztof Salwarowski


Zasady konkursu


Kto wygrywa?

Nagrodę główną wygrywa autor zestawu zdjęć, które zaskoczą nas niecodziennym podejściem do tematu: oryginalnym kadrowaniem, wyjątkowym światłem, ekstremalną stylizacją.

Oceny zdjęć dokona tajne jury powołane przez organizatora konkursu.

Jak się zgłosić?

  1. Wyślij do nas zestaw 3 zdjęć o tematyce fashion, beauty lub portret.
  2. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres konkurs@cyfrowe.pl.
  3. Pojedyncze zdjęcie nie może być większe niż 3 MB a jego rozmiar w pikselach nie powinien przekraczać 2000 px (dłuższy bok).
  4. Oprócz zdjęć w mailu podaj swoje dane kontaktowe oraz linki do fotograficznych profili społecznościowych (jeśli takie prowadzisz).
  5. Czas na zgłoszenia upływa 16.11.2020 o 23:59.

Wyniki Konkursu

Wyniki konkursu ogłosimy na naszym Facebooku i Instagramie 18.11.2020.
Ze zwycięzcą skontaktujemy się osobiście.

Pełna  treść regulaminu >>


Więcej o prowadzącym


krzysztof salwarowski

Krzysztof Salwarowski – Ukończył Sopocką Szkołę Fotografii z wyróżnieniem w 2008 roku. Współautor wystaw „Ławeczka”, „Gniew – w poszukiwaniu straconego czasu”, „Klasa 2008 – zbiorowy wernisaż absolwentów SSF WFH”, autor wystawy „Pociąg do mody”, współautor wystawy „Fetish night”, współautor targu sztuki w Red Door Gallery w Kopenhadze, współautor albumu fotografii analogowej „Analogowo part 1”. Od 2019 roku uczy fotografii w Sopockiej Szkole Fotografii, od 2020 pracuje jako Specjalista ds Sprzedaży w Cyfrowe.pl , współpracuje z agencją modelek Malva Models.


Więcej o aparatach FujiFilm GFX


FujiFilm GFX 50S i 50R to średnioformatowe aparaty cyfrowe o rozdzielczości ponad 50 mln pikseli. Wyróżniają się wyjątkową szczegółowością detali oraz plastyką obrazu charakterystyczną dla aparatów średnioformatowych. Magnezowa, uszczelniana obudowa, duży zakres czułości oraz niewielka jak na możliwości aparatu waga sprawiają, że doskonale sprawdzą się one zarówno w fotografii studyjnej jak i plenerze. Nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych czy oświetleniowych.Czytaj dalej >>

TRZY KADRY DO SESJI Z FUJIFILM GFX

Autor: Krzysztof Salwarowski


Galeria konkursowa


Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort