Górskie szczyty w obiektywie Karola Nienartowicza – spotkanie autorskie

0

Trzecim gościem w ramach Trójmiejskich Spotkań z Fotografią organizowanych przez Cyfrowe.pl będzie Karol Nienartowicz. 10 maja o godz. 18. spotkamy się z nim w sopockim Klubie Atelier i wysłuchamy opowieści o jego fotograficznych wyprawach po różnych górach Europy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, lecz liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się na listę gości!

Czym są Trójmiejskie Spotkania z Fotografią?

Trójmiejskie Spotkania z Fotografią to cykl spotkań autorskich z polskimi fotografami, organizowanych przez Cyfrowe.pl. Piękne zdjęcia, inspirujące opowieści i fotograficzna atmosfera – to element przewodni każdego z nich. Zupełnie różni fotografowie, których łączy jedno – pasja do fotografii.

Zobacz, jak wyglądały wcześniejsze spotkania z cyklu:

4182f4cd57

Kto będzie gościem trzeciego spotkania?

Karol Nienartowicz jest absolwentem jeleniogórskiego Liceum Plastycznego oraz Wydziału Malarstwa Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Zielonogórskiego. Jest również animatorem, licencjonowanym przewodnikiem sudeckim i oczywiście – fotografem.

Pasję fotografowania łączy z pasją podróży trekkingowych po górach całej Europy. W swoim dorobku ma kilka wystaw, publikacje w periodykach górskich i podróżniczych, wygrane i wyróżnienia w konkursach krajowych i zagranicznych.

We własnym zakresie organizuje wyprawy alpinistyczno-fotograficzne, których głównym celem są wędrówki z plecakiem, fotografowanie i… unikanie schronisk i innych zatłoczonych miejsc.

Podczas swoich podróży odwiedził ponad 20 krajów. Fotografował m.in. w Alpach we Francji, Szwajcarii, Włoszech, Słowenii, Niemczech, Liechtensteinie, Karpatach Polski, Słowacji, Ukrainy i Rumunii, Górach Przeklętych w Albanii i Czarnogórze, w górach Macedonii, Bośni a także w szkockich Grampianach.

Publikuje w: Poznaj Świat, National Geographic Traveler i Magazynie Górskim.

Tematyka spotkania

Podczas prezentacji Karol opowie o fotografowaniu w górach Europy: trudach pracy (o przyjemnościach również!), biwakowaniu na dziko w ekstremalnych warunkach oraz fotografowaniu niezwykłych zjawisk pogodowych i przyrodniczych. Opowieść będzie bogato ilustrowana zdjęciami z wypraw i plenerów.

Po prezentacji i w jej trakcie standardowo już zachęcamy do fotograficznej dyskusji. Nasz gość z pewnością odpowie na wszystkie pytania związane z fotografowaniem w plenerze.

Gdzie i kiedy odbędzie się prezentacja?

Spotkanie odbędzie się we wtorek 10 maja 2016r. o godz. 18 w Klubie Atelier znajdującym się przy al. Mamuszki 2 w Sopocie.

Zachęcamy do przyjścia odrobinę wcześniej, aby zająć miejsce i zdążyć zamówić sobie, np. herbatę. Trójmiejskie Spotkania z Fotografią charakteryzuje kameralna i swobodna atmosfera.

Jak zapewnić sobie udział w wydarzeniu?

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Aby wziąć udział w spotkaniu z Karolem Nienartowiczem należy zarejestrować się w serwisie Evenea pod tym linkiem. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, warto zapisać się już teraz!

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort