„Flaga Rzeczypospolitej Polskiej w obiektywie”

0

Firma NetAdvisor.pl zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Flaga RP w obiektywie”. Honorowy Patronat nad konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Sponsorem Generalnym jest firma PKN Orlen, Patronat Medialny sprawuje SwiatObrazu.pl.

„Flaga RP w obiektywie”Konkurs trwa od 10.04.2012 do 14.05.2012. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – najnowsze tablety firmy Apple.

I miejsce
iPad WiFi 16 GB + 4G model 2012

II miejsce
iPad WiFi 32 GB model 2012

III miejsce
iPad WiFi 16 GB model 2012

Strona konkursowa: www.flagarp.pl

Regulamin konkursu: www.flagarp.pl/regulamin

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort