EURO tuż-tuż…

0

i w związku z tym mamy propozycję: wygraj pakiet VIP lub podwójne bilety na MISTRZOSTWA UEFA EURO 2012™!

Canon Potęga świętowaniaKonkurs „Potęga świętowania” potrwa od 1 marca do 18 czerwca 2012 r. i jest skierowany do klientów, którzy zakupią wybrane produkty Canon, wypełnią formularz zgłoszeniowy i odpowiedzą na pytania konkursowe.

Etap I: do wygrania Pakiety VIP lub dwa bilety na UEFA EURO 2012
Zdobywcy pakietów VIP otrzymają niepowtarzalną szansę kibicowania polskiej reprezentacji podczas meczu z Czechami, który odbędzie się 16 czerwca we Wrocławiu. Z kolei klienci, którzy wygrają podwójny bilet, przeniosą się w świat sportowych emocji podczas jednego z następujących spotkań:

  • Polska – Rosja, 12 czerwca 2012 r. w Warszawie
  • Dania – Portugalia, 13 czerwca 2012 r. we Lwowie
  • Polska – Czechy, 16 czerwca 2012 r. we Wrocławiu
  • Dania – Niemcy, 17 czerwca 2012 r. we Lwowie

Etap Pierwszy konkursu zostanie zamknięty o północy (CET) dnia 27 kwietnia 2012 roku.

Etap II: do wygrania repliki oficjalnej piłki Mistrzostw UEFA EURO 2012
Etap Drugi konkursu zostanie zamknięty o północy (CET) dnia 18 czerwca 2012 roku

Wszystkie ważne zgłoszenia otrzymane między dniem 1 marca 2012 roku i dniem 27 kwietnia 2012 roku wezmą udział zarówno w Etapie Pierwszym, jak i w Etapie Drugim konkursu.

O tym, jak zgłosić się do konkursu i jakie produkty są objęte promocją, przeczytasz na www.cyfrowe.pl. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Canona.

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort