10 urodziny bloga! Konkurs i rabaty dla czytelników

0
Dawno, dawno temu, za klawiaturami, za monitorami, w erze internetu na kabel powstał blog Cyfrowe.pl. Jak widzisz, szczęśliwie nie zjadły nas dinozaury i w przeciwieństwie do nich przetrwaliśmy do dzisiejszych czasów! 10 lat pisania, prawie 1000 artykułów… Świętujesz razem z nami? Przez cały najbliższy tydzień w Cyfrowe.pl królować będzie liczba 10! Przygotowaliśmy mnóstwo artykułów, ciekawostek oraz RABATÓW, które pojawiać się będą nie tylko na blogu ale też na naszym Facebooku, Instagramie i sklepie on-line. Zapraszamy do zabawy. Szczegóły niżej.

Szykuj chusteczkę, wzruszająca historia

Zaczynaliśmy w 2010 r jako mała podstrona z aktualizacjami, która donosiła głównie o promocjach, nowościach w ofercie i planowanych warsztatach. Nuda nie? Po kilku pierwszych latach podjęliśmy więc decyzję o zmianie i że chcemy w to wkładać całe serce! Naszym marzeniem był blog, który służy fachową radą pasjonatom fotografii i filmowania, pomaga podejmować trudne decyzje i inspirować do tworzenia zdjęć i filmów. Ostatnie 5 lat to nowe działy: mobile, wywiady, wydarzenia i lornetki. Dzięki nim blog coraz bardziej przypomina portal. Kto wie, może tworzenie portalu to kolejny kamień milowy w naszej historii?

blog fotograficzny

Z czego jesteśmy najbardziej dumni?

Przez 10 lat opublikowaliśmy tu niemal 1000 artykułów (960 razem z dzisiejszym) autorstwa 50 redaktorów. Wszyscy autorzy to fachowcy w swojej dziedzinie: zawodowi fotografowie, studenci i absolwenci ASP, operatorzy telewizyjni, ambasadorzy marek foto-video, właściciele kanałów na Youtube, a mówiąc w skrócie prawdziwi pasjonaci. Żadnych przypadkowych opinii.

Duża część z tych artykułów jest na bieżąco aktualizowana po to, żeby dostarczać najnowszą wiedzę o sprzęcie i dobre rozwiązania dopasowane do obecnej sytuacji na rynku.

Urodzinowe niespodzianki rabaty i konkursy!

Z okazji naszych 10. urodzin zapraszamy wszystkich na…
tort przekładany smacznymi rabatami!
10 bestsellerów co najmniej 10% taniej!

Sprawdź rabaty >

A na Facebooku już 30.04.20 wieczorem pojawi się konkurs. Wygrać można genialny plecak Manfrotto o wartości 495 zł i książki fotograficzne!
Fajnie, że jesteś z nami, bo to dzięki Tobie i dla takich osób jak Ty chcemy tworzyć, testować nowe rzeczy i inspirować obrazem!

Weź udział w konkursie>

Znajdź 10 różnic

A na koniec mała zabawa… Na zdjęciu niżej – to my 30 kwietnia 2010, cali na biało-niebiesko i nasz pierwszy historyczny wpis! Znajdź 10 różnic z tym, co widzisz dzisiaj i wpisz w komentarzu ;)

blog o fotografii i filmowaniu

Zapisz się na newsletter

Dzięki temu nie przegapisz nowych artykułów, jako pierwszy dowiesz się o zapisach na warsztaty foto-video i zgarniesz najlepsze rabaty na zakupy w Cyfrowe.pl! Nie martw się, nie wysyłamy spamu, ani nie piszemy codziennie :) Tylko wartościowe treści!

Zapisz się na newsletter >

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort