Warsztaty FujiFilm dla klientów Cyfrowe.pl

0

Trwa jesienna edycja warsztatów FujiFilm w cyklu „Warsztaty Fotografii X”. Miło nam poinformować, że specjalnie dla klientów Cyfrowe.pl FujiFilm przygotowało dodatkowe bezpłatne spotkanie.

Warsztaty o tematyce Portret odbędą się 30.10.2012 w Gdańsku.

Jak wziąć udział w warsztatach?

Wyślij swoje zgłoszenie do 25.10.2012 na adres fujifilm@cyfrowe.pl, podając:

  • imię
  • nazwisko
  • telefon kontaktowy
  • adres e-mail

Na końcu e-maila dopisz klauzulę:

Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie w celach marketingowych moich danych osobowych przez Fujifilm Europe GmbH Oddział w Polsce oraz Cyfrowe.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 833, z późniejszymi zmianami).

UWAGA!
Zgłoszenia niekompletne lub bez klauzuli będą odrzucane.

26.10.2012 odbędzie się losowanie 15 osób, które skorzystają z warsztatów. Informacja o zakwalifikowaniu/niezakwalifikowaniu zostanie przesłana 26.10.2012 (prosimy uważnie sprawdzić skrzynkę, również folder spamu).

Szczegółowe informacje (miejsce i godzina spotkania) zostaną przesłane tylko do wylosowanych uczestników.

Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort