Kup aparat FujiFilm, zrób odbitki za darmo

0

Tylko do 21 października 2012 możesz skorzystać z „Promocji Odbitkowej” FujiFilm.

Na czym polega promocja?

Kup aparat w naszym sklepie (Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa), a za równowartość ceny aparatu FujiFilm wywoła Twoje odbitki.

Jakie aparaty są objęte promocją?

Promocja obejmuje aparaty FujiFilm: S2980, S2995, S4200, S4300, S4400, S4500, SL240, SL260, SL280, SL300, HS25EXR, HS30EXR, X-S1

Promocja odbitkowa FujiFilm

Kupiłem/-am aparat FujiFilm i chcę wykonać odbitki za kwotę wydaną na aparat – jak to zrobić?

Zarejestruj swój aparat na stronie www.odbitki.fujifilm.pl, otrzymasz kod o wartości zakupionego aparatu. Kod ten możesz wykorzystać w ciągu 30 dni w serwisie www.odbitki.fujifilm.pl. Odbitki zostaną wykonane na materiałach oraz na nowoczesnych maszynach Fujifilm, które zapewniają najwyższą jakość zdjęć i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz regulamin promocji.

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort