Cyfrowe.pl zaprasza na warsztaty z Nikonem

0

Znasz produkty marki Nikon? Chcesz samodzielnie sprawdzić, jak działają? Interesujesz się digiscopingiem?

Cyfrowe.pl (właściciel serwisu Lornetki.pl) i Nikon Polska zapraszają na praktyczne warsztaty poświęcone produktom optycznym marki Nikon.

Warsztaty z Nikonem

Spotkania warsztatowe to świetna okazja, by wysłuchać ciekawego wykładu, praktycznych porad oraz obejrzeć i samodzielnie przetestować w plenerze najnowsze produkty optyczne Nikona (lornetki, lunety i sprzęt do digiscopingu).

Terminarz spotkań:

  • 14 października (niedziela) – Gdańsk
  • 20 października (sobota) – Warszawa
  • 18 listopada (niedziela) – Poznań
  • 25 listopada (niedziela) – Katowice

Dowiedz się więcej: www.cyfrowe.pl/warsztatynikon

Dlaczego warto przyjść na warsztaty?

Firma Nikon zalicza się do światowej czołówki producentów wysokiej jakości obserwacyjnego sprzętu optycznego (lornetki z pryzmatami Porro oraz Roof, lunety obserwacyjne, lunety na broń, dalmierze, lupy, mikroskopy oraz sprzęt do digiscopingu).

Różnorodność oferty pozwala na wybór sprzętu do różnorodnych zastosowań i form rekreacji na świeżym powietrzu: obserwacje nieba, ornitologia, żeglarstwo, turystyka górska, obserwacje samolotów czy imprez sportowych.

Warsztaty będą świetną okazją do praktycznej nauki digiscopingu (fotografowanie za pomocą aparatu fotograficznego połączonego z lunetą). Digiscoping pozwala na osiągnięcie bardzo dużych przybliżeń, co jest ważne w przypadku fotografowania odległych zwierząt (głównie ptaków) oraz ciał niebieskich. Na warsztatach zaprezentujemy specjalne adaptery, za pomocą których można połączyć aparat z lunetą.

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort