Obiektyw M. ZUIKO 45 mm za złotówkę

0

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem systemu OM-D, nie czekaj! Tylko do końca roku trwa promocja Olympusa „Kup aparat Olympus OM-D – otrzymasz znakomity obiektyw za 1 zł”.

Aby skorzystać z promocji, należy:

  • kupić wybrany aparat OM-D w Cyfrowe.pl
  • zarejestrować aparat na stronie Olympus
  •  wysłać pocztą (do 15.01.2013) kopię rachunku i kod promocyjny z pudełka na adres: epartner.pl ul. Gajowicka 95 53-421 Wrocław

Po przesłaniu dokumentów i ich weryfikacji, otrzymasz od Olympus Polska możliwosć zakupu obiektywu M. ZIUKO 45 mm za 1 zł + VAT.

Gdy odbierzesz przesyłkę z obiektywem, przekonasz się, że Olympus M.ZUIKO DIGITAL 45mm f/1.8 jest idealny do fotografii portretowej.

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Zostaw komentarz

izmir escort