zaBŁYŚNIJ: live i warsztaty z Adamem Wawrzyniakiem i Profoto

0

Światło to najlepszy przyjaciel fotografa… pod warunkiem, że znajdzie z nim wspólny język! Jeśli chcesz nauczyć się robić portrety ze światłem błyskowym, obejrzyj zapis odcinka Cyfrowej Sesji Live, podczas którego gościliśmy w naszym studiu Adama Wawrzyniaka. Ten człowiek potrafi ujarzmić światło na planie lub je stworzyć jak mało kto! Zapraszamy też na nasze wspólne warsztaty, które odbędą się już 29 maja 2021!

Czego dowiesz się z nagrania?

 • Jak nauczyć się „panować” nad światłem?
 • Po jakie narzędzia sięgać, aby osiągać niepowtarzalny efekt?
 • Jakie lampy do studia, jakie w plener?

A to tylko zapowiedź, tego co wydarzy się dalej… na warsztatach z fotografii błyskowej ON-LINE!

Ponieważ możliwości rozwijania własnej pasji i spotykania się w większym gronie są jeszcze ograniczone, przygotowaliśmy dla Ciebie zupełnie nową formułę warsztatów! On-line, na żywo, poczujesz się jakbyś był z nami w studiu.

5 godzin transmisji, 3 kamery, prezentacja zdjęć, tethering, interakcje – to wszystko na żywo!

Okiem kilku kamer zobaczysz sesję, którą wykona Adam Wawrzyniak i co najważniejsze: masz wpływ na powstawanie fotografii! Możesz poprosić o sprawdzenie innego ustawienia lamp, aparatu czy pozy modelki i od razu zobaczyć efekty. Skorzystaj z doświadczenia uznanego fotografa – żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi!

Kup bilet >

Adam Wawrzyniak warsztaty fotograficzne

fot. Adam Wawrzyniak

Ponadto w programie:

 • Obejrzysz w czasie rzeczywistym, jak powstają poszczególne kadry
 • Zobaczysz w praktyce, jakie efekty można uzyskać stosując tylko jedną lampę
 • Jak zmienia się charakter zdjęcia po zastosowaniu dwóch źródeł światła…
 • …oraz w jaki sposób, kiedy i po co stosujemy aż trzy źródła światła!
 • Sprawdzisz w akcji obiektywy Sigma i lampy błyskowe Profoto (szwedzka marka, uznana za najbardziej zaawansowany i luksusowy sprzęt oświetleniowy https://www.youtube.com/watch?v=Gr4W85WviWY )

Lampy błyskowe to nie wszystko! Często kluczem do sukcesu jest zastosowanie odpowiedniego modyfikatora światła. Właściwie dobrane modyfikatory będą budowały to, co w fotografii najważniejsze, czyli emocje. Softboxy, parasolki, reflektory, plastry miodu, każdy z tych elementów może diametralnie zmienić charakter sceny, tworzyć piękny, miękki obraz lub emocjonalny i dynamiczny kadr.

Nagranie ze spotkania będzie można odtworzyć jeszcze kilka dni po jego zakończeniu. Pomoże to w usystematyzowaniu i lepszym przyswojeniu wiedzy.

Otrzymujesz także dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, na której możesz dzielić się wrażeniami, zadawać pytania, zdobywać wiedzę i inspirować się twórczością innych.

Adam Wawrzyniak warsztaty fotograficzne

fot. Adam Wawrzyniak

Prowadzący – Adam Wawrzyniak

Jest fotografem-samoukiem, dzielącym swój czas pomiędzy rodzinę a fotografowanie i postprodukcję. Fotografią zajął się, gdy na świat przyszedł jego syn Dawid. Odtąd w pasję tę zaangażowała się cała rodzina. Po siedmiu latach intensywnego doskonalenia warsztatu zajął się także prowadzeniem autorskich warsztatów w plenerze, cieszących się niezmienną popularnością i uznaniem. Uczestnicy warsztatów uczą się podejścia do fotografii dziecięcej oraz obróbki wykonanych zdjęć. Rozpoznawalny głównie jako fotograf dziecięcy, chętnie zajmuje się także fotografią krajobrazu, makro czy fotomontażem. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nieustannie rozwija swoje umiejętności. Jego najważniejsze osiągnięcie? Zorganizowanie życia zawodowego z pasją i hobby.

Adam Wawrzyniak portrety ze światłem błyskowym Profoto

fot. Adam Wawrzyniak

Szczegóły warsztatów on-line
 • Transmisja warsztatów odbywa się na żywo, na zamkniętym kanale YouTube.
 • Startujemy w sobotę, 29 maja o godzinie 10
 • Link do transmisji otrzymasz kilka minut przed rozpoczęciem szkolenia
 • Koszt udziału wynosi 249 zł brutto (możliwa faktura vat)
 • Dla uczestników przygotujemy ofertę specjalną na produkty Profoto i Sigma
 • Uczestnicy otrzymają kod rabatowy do wykorzystania w Cyfrowe.rent by móc indywidualnie wykorzystać sprzęt Profoto i Sigma

Kup bilet >

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort