Warsztaty Olympusa w Łodzi – relacja

1

 W maju i czerwcu wraz z firmą Olympus zorganizowaliśmy cykl trzech warsztatów fotograficznych. Rozpoczęliśmy 22 maja spotkaniem w Łodzi. Warsztaty odbywały się w Instytucie Europejskim, a część plenerowa w pięknym parku otaczającym zabytkowy budynek Instytutu.

Dopisała frekwencja, pogoda i… piękna modelka Małgosia. Głównym tematem warsztatów była prezentacja najnowszego modelu aparatów serii PEN – E-PL1. Każdy chętny mógł osobiście przetestować ten aparat, jak również inne modele serii PEN, lustrzanki i obiektywy. Ponadto był wykład nt. makrofotografii, fotografii studyjnej i część praktyczna w studio i w plenerze. Zajęcia prowadził Jacek Kowalczyk z Olympus Polska, a w tajniki fotografii studyjnej wprowadzał Michał Bąk z Cyfrowe.pl.

Było też to co tygryski lubią najbardziej – konkurs fotograficzny. Jakoś tak się dziwnie złożyło, że chociaż tematyka konkursu była dowolna, to najwięcej zdjęć (w tym wszystkie nagrodzone) było z Małgosią :)
Warto dodać, że uczestnicy warsztatów wybierali zdjęcia do konkursu wyłącznie na podstawie wyświetlaczy w swoich aparatach, nie było oczywiście też mowy o żadnej edycji zdjęć.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji. Wkrótce relacje z warsztatów w Krakowie i Wrocławiu.
    

 

 

Zdjęcia laureatów konkursu na najlepsze zdjęcie warsztatów:

 

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

izmir escort