ŚwiatłoSIŁA Festiwal Foto-Video. Ruszyły darmowe zapisy!

0

Cyfrowe.pl zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii i filmu na Stocznię Gdańską w dniach 15-16 września 2022 r, gdzie odbędzie się pierwsza edycja festiwalu ŚwaiatłoSIŁA. Przygotowaliśmy 50 darmowych wykładów, warsztaty masterclass, fotogry, fotospacery, konkursy, kilka stref sprzętowych: strefy testowania i drukowania, otwarte studio, wypożyczalnię i wiele innych atrakcji. Będzie także możliwość zrobienia zakupów na miejscu z super rabatami! Zapisz się już dzisiaj i zdobądź darmowy bilet!

Najważniejsze linki

 

Jedyny taki festiwal foto-video w Polsce!

Przyjdź, aby celebrować światło i wolność.
Chłonąć inspiracje, bawić się i poszerzać horyzonty.
Poczuć moc historii i stworzyć coś nowego – wspólnie z miłośnikami fotografii i filmu z całej Polski.

Stocznia to ogromne i różnorodne przestrzenie, gdzie kiełkowała kiedyś polska idea wolności. Dziś, sąsiadująca z centrum miasta i uwielbiana przez artystów, jest zachętą, aby uwolnić swoją wyobraźnię i zacząć tworzyć! Stwórz więc z nami festiwal, jakiego jeszcze w branży nie było!

Wybierz ścieżkę #LepszaFotografia lub #LepszyFilm i ucz się od najlepszych fotografów w Polsce

Przygotowaliśmy aż 3 sceny, na których jednocześnie od rana do wieczora będą odbywały się wykłady. Wśród prelegentów pojawią się między innymi: White Smoke Studio, Kuba Kaźmierczyk, Malachit Meadow, Paweł Karpiński i wielu innych. Do tego co najmniej 3 strefy sprzętowe (Wypożyczalnia, Otwarte Studio i Strefa Druku Canon), w których przetestujesz sprzęt, wzbogacisz portfolio i porozmawiasz z fachowcami. Do tego Strefa Chillu w klubie muzycznym Wydział Remontowy – spędzisz z nami cały dzień i nie będziesz mieć ochoty wracać do domu! ;)

Obserwuj stronę festiwalu i wydarzenie na Facebooku, gdzie już niebawem odsłonimy kolejne ciekawe nazwiska i terminy warsztatów!

Darmowe bilety

Zapisując się teraz, masz szansę zdobyć darmową wejściówkę upoważniającą do:

  • skorzystania ze strefy sprzętowej,
  • strefy wykładowej,
  • strefy druku
  • strefy studio
  • strefy chillu
  • fotografowania na terenie Stoczni Cesarskiej.

Liczba miejsc ograniczona! Już niebawem w sprzedaży bilety na praktyczne warsztaty masterclass i inne atrakcje.

Konkurs. Sfotografuj “wolność” i wygraj aparat Canon EOS R10 z obiektywem!

Prawa człowieka, wydarzenia polityczno-społeczne, podróże, emocje, a także twórczość i wyobraźnia – WOLNOŚĆ może mieć wiele twarzy. Pokaż nam, z czym Tobie kojarzy się to hasło! Nagrodą główną w konkursie jest aparat Canon EOS R10 z obiektywem RF-S 18-150 mm. Ponadto wszystkie wyróżniające się fotografie zostaną zaprezentowane na wystawie! Partnerem konkursu jest marka Canon.

  • Zgłoszenia do 16.08.22.
  • Wręczenie nagród i wernisaż wystawy 15.09.22 na festiwalu ŚwiatłoSIŁA.

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort