Lepiej Sony? Zwycięzca wyłoniony!

8

Uwaga! Uwaga! Zwycięzca w konkursie na lepiej związany z marką SONY został wyłoniony. Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy łącznie kilkaset zgłoszeń, co przerosło nasze oczekiwania i tym bardziej dziękujemy za tak liczne zgłoszenia i zaangażowanie.

Ostatecznie jednak, zgodnie z zasadami konkursu, wybrane zostały 3 lepieje, których autorzy otrzymają nagrody główne oraz za pozostałe miejsca od 4 do 10 nagrody pocieszenia.

A o to i zwycięskie lepieje:

I miejsce

(torba, zegarek, koszulka) zajęła Pani Anna Czajkowska

Lepiej w Sony inwestować,
niż talenty swe marnować.

II miejsce

(portfel, torba) zajął Pan Kacper Sałapat

Lepiej z Sony spacerować,
niż widoków wciąż żałować.

III miejsce

(koszulka, torba) zajął Pan Wojciech Nowacki 

Lepiej jeden, a od Sony,
niż mieć foto-sprzętu tony.

Wyróżnione lepieje, za które autorzy otrzymują nagrody pocieszenia (koszulka oraz smycz), przyznane zostają dla:

Lepiej Sony mieć obiektyw,
niż mieć życie bez perspektyw.
(autor: Pan Maciej Dolny)

Lepiej mieć od Sony statyw,
niż być pięknym i bogatym.
(autor: Pani Dagmara Kamińska)

Lepiej z Sony od niechcenia,
niż zupełny brak natchnienia.
(autor: Pan Marcin Radziuk)

Lepiej Sony mieć lustrzankę,
Niż najmilszą niespodziankę.
(autor: Pan Artur Borowicz)

Lepiej aparat Sony mieć,
niż dobre zdjęcia tylko chcieć.
(autor: Pan Krzysztof Okrój)

Lepiej Sony poznać w porę,
niż być foto-amatorem.
(autor: Pani Katarzyna Janaszkiewicz)

Lepiej Sony kamerować,
niż do szafy zdjęcia chować.
(autor: Agnieszka Obuchowska)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

Nagrody rozesłane zostaną do końca przyszłego tygodnia.

TAGI:   
Podziel się.

O Autorze

Istniejemy od 2003 roku i obecnie jesteśmy największym specjalistycznym sklepem foto-wideo na polskim rynku e-commerce. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w obszarze Internetu, ale posiadamy także sklepy stacjonarne w pięciu różnych miastach - Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Zespół obsługujący sklep tworzy już prawie 40 młodych i dynamicznych osób. Oprócz konsultantów handlowych, z którymi macie do czynienia podczas kontaktu z naszą firmą, jest jeszcze kilka osób "niewidzialnych". Jest to obsługa logistyki i magazynu, serwis techniczny, programiści, redaktorzy strony internetowej oraz administracja. Wszyscy staramy się, aby sklep Cyfrowe.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym fotograficznym sklepem internetowym.

8 komentarzy

 1. Kacper Sałapat w

  Czy e-mail z moim adresem dotarł do Państwa? Wysłałem go na adres aktualnosci@cyfrowe.pl.

  Dla tych, którzy uważają, że mój lepiej nie spełnia wymogów zacytuję regulamin konkursu:

  „stworzenie lepieja (dwuwersowa forma literacka, charakteryzująca się wyrazem
  „lepiej” w pierwszym wersie i „niż” lub „niźli” w drugim wersie. Każdy wers jest ośmiosylabowy) związanego z marką Sony”.

  Bardzo się cieszę z wygranej :) i nic nie zepsuje mi frajdy :P

 2. Otrzymaliśmy kilka słów niezadowolenia z przeprowadzonego konkursu, a chcielibyśmy przypomnieć, że szczegółowe warunki uczestnictwa i wszelkie wymogi zawarte zostały w regulaminie, który nadal dostępny jest pod adresem: http://upload.cyfrowe.pl/cyfrowe/fck_files/file/regulamin_lepiej_Sony_03_01_2013.pdf

  Niestety bardzo duża część osób nie spełniła faktycznie jego wymogów i takie zgłoszenia nie były przez nas akceptowane. Wiele osób zapominało niestety o spełnieniu warunków z punktu 4. regulaminu. W konkursie brały zatem udział wszystkie nadesłane lepieje, które spełniały punkt 3. i 4. regulaminu. Zapewniamy, że zwycięskie lepieje spełniają powyższe warunki, również jeśli mówić o ilości sylab (przypominamy, że zgodnie z zasadami języka polskiego, przyimki „w” i „z” nie tworzą odrębnej sylaby).

  Mamy nadzieję, że potrafimy się wspólnie bawić i cieszyć z wygranymi. Widząc Wasze ogromne zaangażowanie, z pewnością nie poprzestaniemy na tym jednym, będzie zatem okazja, aby się wykazać w kolejnych konkursach. :)

  • A oto cytat z Państwa strony konkursowej.
   „Uwaga, lepieje muszą być związane z tematyką sprzętu fotograficznego (np. obiektywy, aparaty, kamery) i zawierać również słowo “Sony”. Możecie jednorazowo przesłać do nas dowolną liczbą lepieji, jednak brane pod uwagę będą tylko te związane z tematyką foto i marką Sony.”
   Więc regulamin swoje a konkurs swoje :)

 3. w i z nie sa sylabami wiec sa to lepieje i do tego bardzo fajne,szkoda tylko ze dalekie od zakladanego tematu-fotografii.Sony to tez telefony,tv i wiele innych

 4. Prace, które zajęły 1 i 2 miejsce nie są niestety lepiejami – pierwszy wers posiada w nich 9 sylab. Tak czy inaczej gratulajce za zwycięzców i wszystkich uczestników.

 5. zgodnie z zasadami mialo byc slowko Sony oraz o sprzecie fotograficznym-prosze mi wytlumaczyc gdzie w zwycieskim lepieju(oraz 2-gim) jest ten sprzet? znowu bezczelna ustawka?

Zostaw komentarz

izmir escort