Konkurs na Instagramie. Wygraj drukarkę Canon Selphy Square QX10

0

Pokaż nam zdjęcia, które świetnie wyglądają w kwadracie i wygraj „kwadratową” drukarkę mobilną Canon! Przekonaj nas, że to właśnie Twoje fotografie zasługują, aby znaleźć się na honorowym miejscu czyli… na papierze! Na zgłoszenia czekamy do 4 lipca 2022.

Co zrobić, żeby wziąć udział?

  1. Dodaj post ze zdjęciem o proporcjach boków 1:1.
  2. W opisie krótko uzasadnij, dlaczego chciałbyś wydrukować tę fotografię na drukarce
    Canon Selphy Square QX10.
  3. Dodaj hashtag #CyfrowyKonkurs.
  4. Oznacz nasz profil @Cyfrowe_pl.
  5. Możesz zgłosić max 1 zdjęcie dziennie.
  6. Konkurs jest tylko dla naszych followersów. Upewnij się, że obserwujesz nasz profil!

Zwycięzcę wybiera tajne jury powołane przez Cyfrowe.pl. Jury ocenia wyłącznie fotografie, lecz w przypadku remisu lub niezgodności w trakcie obrad dodatkowe znaczenie będzie miał jego opis.

Pod uwagę będą brane wyłącznie zdjęcia opublikowane w trakcie trwania konkursu, czyli 13.06-04.07.2022. Nie wystarczy dodać w tym terminie hashtagu do zdjęcia opublikowanego wcześniej!

Do kiedy zgłoszenia?

Na zgłoszenia czekamy do 04.07.22 do godziny 23:59

Kiedy wyniki?

Wyniki zostaną opublikowane na początku lipca na profilu Cyfrowe.pl na Instagramie.

Regulamin

Sprawdź regulamin konkursu >>

Nagroda główna Canon Selphy Square QX10

Canon QX10 to przenośna drukarka o wadze poniżej pół kilograma, która pomoże Ci zmienić Twoje cyfrowe zdjęcia w wydruki i naklejki. Wbudowany akumulator pozwala drukować będąc plenerze, na imprezie, w podróży – dosłownie wszędzie. Zdjęcia możesz drukować prosto z telefonu, dodatkowo ozdabiając je w aplikacji kolorowymi szablonami czy filtrami oraz tworzyć kolaże z kilku zdjęć. Technologia termosublimacji Dye-sub zapewnia szybkoschnące wydruki o wymiarach 7x7cm, które przetrwają nawet 100 lat. Papier przeznaczony do drukarek Canon Square jest samoprzylepny – każde zdjęcie możesz wkleić prosto do albumu, zeszytu czy na dowolny inny przedmiot (bez używania taśmy czy kleju). Drukarka dostępna jest w kilku kolorach.

Recenzja Canon Selphy Square QX10 >>

Chcesz więcej? Zapisz się newsletter!

Dzięki temu nie przegapisz nowych artykułów, jako pierwszy dowiesz się o darmowych warsztatach foto-video i zgarniesz najlepsze rabaty na zakupy w Cyfrowe.pl! Nie martw się, nie wysyłamy spamu, ani nie piszemy codziennie :) Tylko wartościowe treści!

Zapisz się >

Podziel się.

O Autorze

Fotograf, redaktor, socjolog. Zadeklarowany wzrokowiec. Uwielbia pisać i robić zdjęcia. Pisanie o fotografii to "kumulacja", która sprawia, że jest szczęśliwa. Fotografuje już od 10 lat, głównie śluby, portrety i reportaże. Redaktorskie doświadczenie zdobywała m.in. w Wirtualnej Polsce. Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich i fotograficznych. W Cyfrowe.pl pełni rolę specjalisty ds. content marketingu. Odpowiada za całokształt bloga, redakcję i jej rozwój.

Zostaw komentarz

izmir escort